Rozwiązania Eclisse dostępne dla większej grupy odbiorców

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Rozwiązania Eclisse dostępne dla większej grupy odbiorców

Producent drzwi chowanych w ścianę oraz drzwi rozwieranych ukrytych Eclisse Polska stara się prezentować swoje produkty szerokiej grupie odbiorców, aby na bieżąco dostarczać informacji na temat udoskonaleń oraz nowości w asortymencie, a tych w ostatnim czasie jest całkiem sporo.

aktualizacja: 2022-07-08 05:10:04

Rozwiązania Eclisse zostały przedstawione na spotkaniach z architektami odbywającymi się w punktach partnerskich na terenie całej Polski, w których oferowane są produkty Eclisse.

Rozwiązania Eclisse prezentowane na spotkaniu z architektami
Rozwiązania Eclisse prezentowane na spotkaniu z architektami
Firma powiązana:
ECLISSE POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!