Innowacyjny napęd solarny do rolet zewnętrznych - Oximo Solar io

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Innowacyjny napęd solarny do rolet zewnętrznych - Oximo Solar io

Osoby szukające ekologicznych rozwiązań przy budowie domu, które chcą jednocześnie ograniczyć zużycie energii, wprowadzić nowoczesność i mieć możliwość łatwego zarządzania wszelkimi urządzeniami, mogą skorzystać z bardzo ciekawej nowości.

aktualizacja: 2022-06-28 06:47:49

Na rynku pojawił się właśnie nowy napęd od Somfy - Oximo Solar io - zestaw napędowy do automatyzacji rolet zewnętrznych, wykorzystujący światło dzienne. Do prawidłowego działania nie wymaga nieustannego wystawienia na pełne słońce.

Zestaw składa się z napędu, akumulatora oraz panelu solarnego. Zastosowane rozwiązania pozwalają na jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie energii słonecznej, dzięki czemu urządzenie poradzi sobie w pochmurne dni czy w nocy. Jedno doładowanie akumulatora wystarczy nawet na 45 dni eksploatacji bez dostępu do słońca, przy standardowym zasłanianiu i odsłanianiu rolet dwa razy dziennie. Nie trzeba również kuć ścian, by doprowadzić zasilanie - zestaw jest w pełni autonomiczny.

Napęd Oximo Solar io pasuje do każdego rodzaju rolety zewnętrznej, można nim sterować z dowolnego miejsca na ziemi za pomocą bezpiecznej aplikacji na smartfon.

Firma powiązana:
Somfy

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!