SkyLine - nowość w ofercie MS więcej niż OKNA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
SkyLine - nowość w ofercie MS więcej niż OKNA

Do oferty produktów MS więcej niż OKNA dołączył SkyLine - nowoczesny system aluminiowych, panoramicznych i wąskoprofilowych drzwi przesuwnych z ukrytą ramą.

aktualizacja: 2022-06-21 04:51:35

System SkyLine pozwala na projektowanie szklanych ścian o nieograniczonej długości z niewidocznymi elementami ramy. Jest to możliwe dzięki zabudowie komfortowej, płytkiej ościeżnicy o głębokości 23 mm w ścianach, podłodze i suficie. Pozwala to ukryć profile w ościeżnicy górnej i dolnej, przez co stają się w zasadzie niewidoczne.

Skrzydła drzwi systemu SkyLine wykonane są z nowoczesnego materiału izolacyjnego o wysokich parametrach termicznych i mogą ważyć nawet do 700 kg oraz mieć aż 4 metry wysokości. Rolki, po których porusza się skrzydło, dostępne są w wariancie stali nierdzewnej oraz czarnego poliamidu. Nowoczesne i estetyczne uszczelki ślizgowe zastosowane w ościeżnicy zapewniają ich bezszelestną eksploatację.

W systemie SkyLine zastosowano wysokiej jakości pakiety trzyszybowe o grubości od 52 do 60 mm, których przepuszczalność światła wynosi 90-91%.

Firma powiązana:
MS więcej niż OKNA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje