SensTrack Wireless: niezależny energetycznie monitoring okien

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
SensTrack Wireless: niezależny energetycznie monitoring okien

Okna są integralnym elementem systemów bezpieczeństwa w budynku, dlatego warto zwrócić uwagę nie tylko na stolarkę w optymalnej klasie odporności na włamanie RC2, lecz także inteligentne rozwiązania jej monitoringu.

aktualizacja: 2022-05-30 04:40:03

Teraz na rynku można znaleźć unikatowy bezprzewodowy system monitoringu zamknięcia okien SensTrack Wireless, który współpracuje z systemami inteligentnego domu, jak np. Somfy czy Loxone. Niezależny energetycznie zaczep stale monitoruje stan zamknięcia okna i wysyła powiadomienia o każdej zmianie do urządzenia odbiorczego, jak na przykład smartfona z odpowiednią aplikacją. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy też w każdej chwili sprawdzić, czy wszystkie okna są zamknięte, nawet jeśli przebywamy daleko poza domem.

Ponieważ zaczep nie wymaga żadnego zewnętrznego źródła zasilania, można go bez problemu zamontować w każdym istniejącym oknie aluminiowym Schüco z okuciami AvanTec SimplySmart i AvanTec bez potrzeby prowadzenia kabli czy późniejszej wymiany baterii. To praktyczna i bardzo zrównoważona alternatywa dla np. tradycyjnego kontaktronu okiennego. Rozwiązanie ukryte w rowku okuciowym okna jest zupełnie niewidoczne i nie wpływa na jego wygląd, dlatego potencjalni włamywacze nawet go nie zauważą.

Firma powiązana:
Schüco International Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje