Stolarka aluminiowa KRISPOL

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Stolarka aluminiowa KRISPOL

Funkcjonalność, prostota, najwyższa estetyka i przestrzeń niepoddająca się ograniczeniom. Stolarka aluminiowa KRISPOL sprosta wymaganiom każdego projektu. Do jej największych zalet należy przede wszystkim imponująca trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

aktualizacja: 2022-04-20 07:32:49

Wytrzymałość aluminium pozwala realizować nawet najśmielsze wizje i marzenia architektoniczne. Okna aluminiowe są odporne na wilgoć, zmiany temperatury czy uszkodzenia mechaniczne. Jest to produkt niezawodny, który nie wymaga konserwacji. Idealnie sprawdza się również w domach energooszczędnych. Dzięki zastosowaniu ciepłych profili aluminiowych o szerokości 86 mm parametry energooszczędności w przypadku okien aluminiowych mogą wynosić nawet 0,53 [W/m2K]. KRISPOL gwarantuje także pełną swobodę aranżacyjną.

Bez względu na to, czy inwestor wybierze okna PVC, aluminiowe czy połączy oba te rozwiązania, np. stosując systemy aluminiowe do dużych przeszkleń, a PVC do pozostałych, może liczyć na spójną kolorystykę wszystkich elementów stolarki. W przypadku wszystkich okien z portfolio marki istnieje również możliwość wybrania opcji Bikolor. Unikalna technologia okleinowania aluminium pozwala na zastosowanie różnych dekorów od wewnętrznej i zewnętrznej strony profili tak, aby dopasować je zarówno do elewacji, jak i wnętrza domu. Nowe rozwiązania w technologii produkcji okien aluminiowych dotyczą przede wszystkim bezpieczeństwa.

W zależności od wymagań inwestora okna mogą zostać wyposażone w dodatkowe komponenty - grzybki i zaczepy antywłamaniowe, zaczepy magnetyczne - kontaktrony, klamki antywłamaniowe oraz pakiet zabezpieczeń przed dziećmi z funkcją Tilt-First.

Firma powiązana:
Krispol

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje