Promocja marki WIŚNIOWSKI - Raty 0%!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Promocja marki WIŚNIOWSKI - Raty 0%!

Już tylko do 16 lipca 2019 r. marka WIŚNIOWSKI oferuje swoje produkty w korzystnych ratach z RRSO 0%. Dlaczego warto skorzystać z okazji?

aktualizacja: 2019-07-08 11:28:34

Budowa domu czy jego remont generuje wiele czasu i środków finansowych. Bramy, okna, drzwi i ogrodzenie to konieczne elementy naszej inwestycji i posesji. Mają nam służyć przez wiele lat, warto więc w nie zainwestować, kupując produkty wysokiej jakości, które zapewnią nam bezpieczeństwo i komfort na lata.

- Jeśli mamy szansę skorzystać z ofert specjalnych, decydujmy się na to, gdyż często możemy uzyskać więcej w lepszej cenie. Dodatkowo, rozłożenie spłaty na korzystne raty, sprawia, że możemy kupić potrzebne nam rzeczy i rozpocząć wykańczanie domu w dogodnym dla nas czasie, bez martwienia się o środki finansowe. WIŚNIOWSKI tylko do 16 lipca oferuje klientom swoje produkty nawet w 30 ratach RRSO 0%. To duże ułatwienie dla domowego budżetu oraz gwarancja, że możemy pozwolić sobie na najwyższą jakość już teraz, a na spłatę mamy wiele miesięcy - mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu WIŚNIOWSKI.

Korzystne raty na najlepsze produkty

Zakupy na raty to jedna z popularnych form promocji. Warto z niej korzystać przy wyposażaniu domu, zwłaszcza gdy chcemy kupić więcej rzeczy np. drzwi z inteligentnym systemem smartCONNECTED czy superciepłą, automatyczną bramę segmentową UniTherm z panelem INNOVO o grubości 60 mm, wyposażoną w napęd METRO lub MOTO i wiele więcej. Do 16 lipca 2019 roku, produkty marki WIŚNIOWSKI zakupić można w ofercie specjalnej - nawet w 30 ratach RRSO 0%.

Klient decydujący się na zakup produktów na raty ma pewność, że uniknie odsetek, prowizji i innych typowych kosztów - te w czasie trwania oferty wynoszą 0 złotych (dla maksymalnie 30 rat). Suma wpłacanych rat będzie więc równa rzeczywistym kosztom zakupu produktu. Jest to idealne rozwiązanie, gdy w danym momencie nie możemy sobie pozwolić na całościowy zakup, a nie chcemy czekać lub wydawać pieniędzy na tańsze zamienniki.

---

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2000 zł, całkowita kwota do zapłaty 2000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 10 miesięcznych równych rat w wysokości 200 zł każda. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.03.2019 na reprezentatywnym przykładzie. Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Lista akceptowanych przez Bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.credit-agricole.pl oraz w punkcie sprzedaży Partnera. Podany materiał ma charakter informacyjny. Oferta dostępna u wybranych partnerów WIŚNIOWSKI Sp. z o.o S.K.A., którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów i usług.

Oferta ważna do 16 lipca 2019 r. - dostępna w wybranych punktach sprzedaży.

Firma powiązana:
WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru bramy garażowej w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru bramy garażowej w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny