Wiśniowski partnerem programu Builder for the Future

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Wiśniowski partnerem programu Builder for the Future

Builder for the Future to ogólnopolski program edukacyjny, który skupia się na młodych adeptach architektury. Osoby kształcące się w tym kierunku w ciągu najbliższych dekad będą decydowały o wyglądzie domów, osiedli i całych miast. WIŚNIOWSKI jest partnerem programu i pozostanie nim także w przyszłym roku.

aktualizacja: 2019-06-18 11:15:52

Uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji odbyło się 30 maja w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Podczas Gali ogłoszono zwycięzców Konkursu dla Młodych Architektów oraz Konkursu dla Młodych Inżynierów Budownictwa. W programie Builder for the Future wzięło udział blisko 10 tysięcy młodych architektów i konstruktorów.

W przedsięwzięciu z roku na rok udział bierze coraz większa liczba zainteresowanych. To dowodzi, że idea, którą jest wspieranie studentów wydziałów architektury i budownictwa oraz początkujących architektów i inżynierów w poszerzaniu fachowej i praktycznej wiedzy, umiejętności oraz kompetencji trafia na podatny grunt. Adepci Konkursu dla Młodych Architektów oraz Konkursu dla Młodych Inżynierów Budownictwa będą odpowiedzialni za nasze otoczenie, dlatego tak ważne jest, by już na etapie edukacji zaszczepiać w nich wartościowe idee.

WIŚNIOWSKI - jako marka odpowiedzialna społecznie - chętnie angażuje się w projekty, które będą wpływać na przyszłość naszego społeczeństwa. Obecność marki podczas Gali i obrad Kapituły konkursowej oraz spotkań branżowych pozwoliła architektom na lepsze poznanie branży bram, okien, drzwi i ogrodzeń oraz poszerzenie wiedzy o nowoczesnych rozwiązaniach dla domów i przemysłu.

WIŚNIOWSKI dla architektów - udostępnienie plików BIM/CAD marki uczestnikom projektu

Od lat WIŚNIOWSKI aktywnie współpracuje z architektami i wspiera ich w odpowiedzialnej pracy. Jako partner projektu marka dostarczała młodym architektom pliki BIM swoich produktów. Uczestnicy konkursu używali ich potem we własnych pracach. Biblioteka plików BIM/CAD jest jedną z platform, które łączą markę WIŚNIOWSKI z osobami odpowiedzialnymi za tworzenie projektów budynków i przestrzeni uzupełnianych o bramy, okna, drzwi i ogrodzenia marki.

Biblioteka BIM/CAD - która jest dostępna pod adresem bim.wisniowski.pl - to zbiór cyfrowych zapisów właściwości danego obiektu, m.in. bram garażowych i przemysłowych, ogrodzeń posesyjnych, stolarki stalowej i aluminiowej. Projekty produktów marki WIŚNIOWSKI zapisywane w tych technologiach pozwalają na łatwe wykorzystywanie ich w tworzeniu finalnego projektu inwestycji. To ułatwienie dla projektantów i architektów, które przyspiesza realizowanie planów inwestycyjnych.

Szkicownik Młodego Architekta

Podczas Gali odbyła się również premiera pierwszego wydania Szkicownika Młodego Architekta, który będzie pomocą w katalogowaniu pomysłów i rozwijaniu swoich zdolności. WIŚNIOWSKI jako partner programu i publikacji, stworzył w niej przestrzeń do robienia notatek wraz z grafiką bram, okien, drzwi i ogrodzeń marki w kolorach kolekcji Home Inclusive 2.0, która pozwala na zaprojektowanie spójnego i eleganckiego wizerunku posesji. Marka ma nadzieję, że jej produkty będą inspirować młodych architektów w wymagającym procesie tworzenia.

Firma powiązana:
WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru bramy garażowej w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru bramy garażowej w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny