Nowość SOLBET - Tynk Silikonowy 3.3

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowość SOLBET - Tynk Silikonowy 3.3

Cienkowarstwowy tynk zewnętrzny pełni funkcje ochronną oraz dekoracyjną. Firma SOLBET poleca wyprawę bardzo odporną na brudzenie - SOLBET Tynk Silikonowy 3.3.

aktualizacja: 2021-08-24 08:36:04

Tynk Silikonowy 3.3 jest odporny na zabrudzenia dzięki obojętności elektrostatycznej, która zapobiega przyciąganiu kurzu i drobinek zanieczyszczeń, a także hydrofobowości, czyli bardzo niskiej nasiąkliwości. Zanieczyszczenia nie wnikają w strukturę hydrofobowej powłoki, a podczas deszczu są po prostu zmywane. Dzięki temu brud nie osadza się trwale na fasadzie, nawet w narażonych z założenia na silniejsze brudzenie narożnikach czy w miejscach pod parapetami albo metalowymi uchwytami, gdzie mogą pojawiać się smugi ze ściekającej wody. Łatwo utrzymać elewację w czystości przez lata.

Czynnikiem dodatkowo wpływającym na długotrwałą estetykę elewacji jest zawartość w masie tynkarskiej środków biobójczych, ograniczających rozwój pleśni, grzybów, glonów, mchów i innych mikroorganizmów na powierzchni elewacji. Ściany budynku wykończone SOLBET Tynkiem Silikonowym 3.3 są więc odporne na porastanie i zielenienie.

SOLBET Tynk Silikonowy 3.3 charakteryzuje się także bardzo dobrą odpornością na promieniowanie UV co daje gwarancję dłuższego utrzymania pięknego koloru wykonanej elewacji.

Firma powiązana:
SOLBET

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak usunąć zielony nalot z elewacji?
Jak usunąć zielony nalot z elewacji?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!