Nowy system desek elewacyjnych R3D już dostępny w DLH

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowy system desek elewacyjnych R3D już dostępny w DLH

Nowość w ofercie DLH, czyli linia R3D od Mocopinus, to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy pięknem swego domu chcą cieszyć się nie tylko wtedy, gdy pozostają w jego wnętrzu.

aktualizacja: 2022-04-28 05:47:48

System bazuje na trzech różnych modelach drewnianych desek (modrzewiowej i świerkowej) o odmiennych wymiarach i wzorach strugania, które można ze sobą dowolnie łączyć, by za każdym razem stworzyć nową, niepowtarzalną kompozycję. W ten sposób na fasadzie budynku uzyskuje się oryginalny efekt trójwymiarowości o indywidualnym charakterze. To od inwestora bowiem zależy, ilu elementów danego typu użyje i jaki wzór pojawi się finalnie na elewacji.

Co ważne, inaczej niż tradycyjne deski elewacyjne, R3D montowane są w układzie pionowym, sprawiającym, że budynek wygląda bardzo nowocześnie. Dodatkowo specjalny sposób wyprofilowania wspomnianych desek pozwala na ich ukryty montaż (wkręty montażowe pozostają niewidoczne) oraz gwarantuje skuteczną ochronę przed deszczem i negatywnym wpływem warunków atmosferycznych.

Deski elewacyjne R3D
Deski elewacyjne R3D

Deski mają różne dostępne długości - 3 m /4 m / 5,1 m (modrzew) lub 4,2 m (świerk skandynawski), które mogą zostać także dopasowane do potrzeb inwestora na specjalne zamówienie.

Firma powiązana:
DLH Global

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak usunąć zielony nalot z elewacji?
Jak usunąć zielony nalot z elewacji?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje