Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 25376
Seria CONO by Gessi

Włoski producent, Gessi zainspirowany egzotyczną roślinnością oraz organicznymi kształtami stworzył niepowtarzalną kolekcję. Seria CONO to połączenie unikatowego designu, najwyższej klasy materiałów oraz precyzji wykonania, z którego znana jest włoska marka.

Gessi konsekwentnie dąży do opracowania idealnie dopasowanych komponentów w ramach jednej rodziny produktów: od baterii umywalkowych, poprzez zestawy natryskowe i wanny, aż po elegancką konfekcję oraz galanterię łazienkową. Każda seria tworzy spójną całość i zaprojektowana jest pod kątem jednego motywu przewodniego. Nie inaczej jest w przypadku kolekcji CONO, w której „królują” naturalne kolory, bujna roślinność oraz organiczne kształty. W ofercie znajdują się, m.in. piękne umywalki wolnostojące, które swoim wyglądem przypominają kształt stożka oraz okazałe deszczownice. Luksusowe kaskady przywodzą na myśl kąpiel w strugach deszczu, a każda z nich została wyposażona w specjalny system regulacji, pozwalający na dopasowanie strumienia wody czy włączenie pary wodnej. Ponadto, niepowtarzalny klimat w łazience tworzy wbudowane podświetlenie, które występuje w różnych kolorach. Na uwagę zasługuje również spektakularna wylewka baterii umywalkowej wyprowadzona z sufitu, które idealnie wpisuje się w kontekst bardzo nowoczesnych wnętrz.

Jakość Gessi docenili nie tylko indywidualni klienci, ale również architekci odpowiedzialni za aranżację luksusowych hoteli, m.in. InterContinental czy Kempinski.Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum