Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 25486
Płytki Lea Ceramiche

Szerokie zastosowanie, wysoka jakość użytych materiałów i przede wszystkim niespotykany design, który pozwala dopełnić najbardziej wyjątkowe aranżacje. To wszystko sprawia, że płytki Lea Ceramiche już dawno zostały docenione zarówno przez indywidualnych klientów, jak i największe biura projektowe.

Lea Ceramiche to włoska firma z ponad 30-letnią tradycją w produkcji luksusowych płytek ceramicznych i gresów podłogowych. Marka zyskała sławę łącząc nietypowe koncepcje stylistyczne z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki innowacyjnej technologii produkcyjnej Microban, płytki doskonale nadają się do pomieszczeń narażonych na dużą wilgotność, np łazienek czy basenów. Jednak trwałość – w tym odporność na wilgoć i ścieranie – nie jest jedyną zaletą płytek Lea.

Firma zatrudnia bowiem najlepszych europejskich projektantów, którzy dokładają wszelkich starań, by każda seria była jedyna w swoim rodzaju. W ofercie włoskiego producenta znajduje się kilkadziesiąt wyjątkowych kolekcji, takich jak Nova, City, Cliffstone, Mako czy Waterfall. Na szczególną uwagę zasługuje także innowacyjna seria SlimTech, która oferuje płytki w rekordowych rozmiarach (300 cm x 100 cm). Mimo dużego rozmiaru, produkty SlimTech są lekkie i elastyczne. Dzięki czemu spełniają najbardziej aktualne potrzeby w zakresie nowoczesnego planowania przestrzeni i aranżacji wnętrz.

Płytki Lea mają szerokie zastosowanie – idealnie nadają się do kuchni i łazienek, a także salonów czy lokali użytkowych. Można nimi wykończyć zarówno podłogi, jak i ściany – wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum