Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 42202
Telefon 61 814 41 13
E-mail info@jaf-polska.pl
Adres Magazynowa 19, 62-023 Gądki
Drewno to ponadczasowe piękno i niebywała trwałość. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio produktów JAF, które gwarantują elegancki wygląd oraz spokój użytkowania na lata. ... Czytaj więcej
JAF Polska

Drewno to ponadczasowe piękno i niebywała trwałość. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio produktów JAF, które gwarantują elegancki wygląd oraz spokój użytkowania na lata.

Program do wizualizacji tarasu


Tarasy

Taras z drewna to wytrzymała i efektowna konstrukcja. W przeciwieństwie do płytek, jest przyjemny w dotyku i nie nagrzewa się latem. Odpowiednio zabezpieczony taras drewniany zachwyca naturalnym wyglądem przez wiele lat. Dzięki redukcji wilgotności, taras z drewna termowanego, oferuje lepszą stabilność wymiarową i brak wycieków żywicy. Natomiast taras z desek kompozytowych cieszy domowników funkcjonalnością i nie wymaga konserwacji.

Elewacje

Naturalne drewno jest materiałem chętnie wykorzystywanym przez architektów i dekoratorów wnętrz. Drewniana elewacja to efektowna i trwała wizytówka domu. W naturalny sposób ociepla wygląd oraz izoluje termicznie i akustycznie. Zaś elewacje z drewna termowanego są odporne na warunki atmosferyczne oraz degradację biologiczną.

Niewidoczny montaż

Nasi eksperci rekomendują stosowanie niewidocznych systemów montażu, które zapewniają nie tylko elegancki wygląd, ale także zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkowania tarasu czy elewacji. Systemy, te wykorzystują mocowanie wkrętów od spodu lub w specjalnie wypreparowanej przestrzeni deski, dzięki czemu pozwalają uniknąć uszkodzeń lica i widocznych krawędzi desek. Powierzchnia desek pozostaje nienaruszona, a przez to odporniejsza na degradację wynikającą z oddziaływania warunków atmosferycznych czy czynników biologicznych.

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum