Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
JAF Polska - Tarasy
JAF Polska Tarasy
www.jaf-polska.pl

JAF Polska Tarasy

Dane kontaktowe:
61 814 41 13
Magazynowa 19, 62-023 Gądki

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 75326
O firmie

Drewno to ponadczasowe piękno i niebywała trwałość. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio produktów JAF, które gwarantują elegancki wygląd oraz spokój użytkowania na lata.

Program do wizualizacji tarasu


Tarasy

Taras z drewna to wytrzymała i efektowna konstrukcja. W przeciwieństwie do płytek, jest przyjemny w dotyku i nie nagrzewa się latem. Odpowiednio zabezpieczony taras drewniany zachwyca naturalnym wyglądem przez wiele lat. Dzięki redukcji wilgotności, taras z drewna termowanego, oferuje lepszą stabilność wymiarową i brak wycieków żywicy. Natomiast taras z desek kompozytowych cieszy domowników funkcjonalnością i nie wymaga konserwacji.

Elewacje

Naturalne drewno jest materiałem chętnie wykorzystywanym przez architektów i dekoratorów wnętrz. Drewniana elewacja to efektowna i trwała wizytówka domu. W naturalny sposób ociepla wygląd oraz izoluje termicznie i akustycznie. Zaś elewacje z drewna termowanego są odporne na warunki atmosferyczne oraz degradację biologiczną.

Niewidoczny montaż

Nasi eksperci rekomendują stosowanie niewidocznych systemów montażu, które zapewniają nie tylko elegancki wygląd, ale także zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkowania tarasu czy elewacji. Systemy, te wykorzystują mocowanie wkrętów od spodu lub w specjalnie wypreparowanej przestrzeni deski, dzięki czemu pozwalają uniknąć uszkodzeń lica i widocznych krawędzi desek. Powierzchnia desek pozostaje nienaruszona, a przez to odporniejsza na degradację wynikającą z oddziaływania warunków atmosferycznych czy czynników biologicznych.