Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 66495
Fasada System Sp. z o.o. - Lekkie profile architektoniczne, domy modułowe 35 m2 FS Systems na zgłoszenie, niepalne płyty budolwane MgOFire, nawietrzaki i kratki wentylacyjne VENT FS

Fasada System Sp. z o.o. Lekkie profile architektoniczne, domy modułowe 35 m2 FS Systems na zgłoszenie, niepalne płyty budolwane MgOFire, nawietrzaki i kratki wentylacyjne VENT FS

Telefon 42 616 90 99, 601 20 60 90
E-mail contact@fs-systems.pl, fasada@fasadasystem.pl, info@plytymgo.com
Adres Brukowa 23, 91-341 Łódź
Produkty firmy Fasada System od 20-tu lat ozdabiają elewacje domów, apartamentowców i budynków użyteczności publicznej zarówno nowych jaki rewitalizowanych. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że tysiące budynków wyróżnia się indywidualnym charakterem. ... Czytaj więcej
Fasada System Sp. z o.o.

Produkty firmy Fasada System od 20-tu lat ozdabiają elewacje domów, apartamentowców i budynków użyteczności publicznej zarówno nowych jaki rewitalizowanych. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że tysiące budynków wyróżnia się indywidualnym charakterem.

Elewacja budynku zdobiona detalami architektonicznymi Fasada System

DETALE ARCHITEKTONICZNE FASADA SYSTEM OD 20-TU LAT NA RYNKU BUDOWLANYM

Na bogatą kolekcję detali architektonicznych składają się autorskie rozwiązania boniowania ścian i narożników, gzymsy, konsole, kolumny, pilastry i listwy wokółokienne. Wszystkie elementy wykonywane są z wysokiej jakości styropianu i utwardzane powierzchniowo według własnej, opatentowanej technologii nadającej tym elementom dużą odporność na zmienne warunki atmosferyczne.

Listwa LB-02F z rowkiem półokrągłym do wykonywania boniowania ścian ocieplanych

Fasada System jako pierwsza firma w Polsce wprowadziła na rynek listwę z rowkiem półokrągłym do wykonywania boniowania ścian ocieplanych. Listwa LB-02F wykonana metodą wtryskową ze styropianu o gęstości ponad 30 kg/m3 to materiał o dobrej izolacyjności, wytrzymały mechanicznie i łatwy w montażu i malowaniu. Tą samą metodą produkujemy unikatowe na rynku płyty boniowane do ozdabiania naroży budynków i podziałów pionowych ścian.

Wszystkie produkty firmy „Fasada System” posiadają odpowiednie badania dopuszczające do obrotu na rynku budowlanym. Firma prowadzi również systematyczne badania produktów w akredytowanych laboratoriach, które potwierdzają wysoką jakość i przydatność w budownictwie. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że Fasada System jest w stanie realizować niemal wszystkie projekty indywidualne.

 

MgOFIRE to płyta budowlana magnezowo-włónista o klasyfikacji ogniowej A1 – całkowicie niepalna. Jest to twarda, lekka i wytrzymała płyta budowlana łącząca najlepsze cechy płyt stosowanych w budownictwie. Jest najbardziej ekologiczną płytą spotykaną na rynku, w skład której wchodzi kopalna postać tlenku magnezu, zwana cementem Sorel’a, perlit. Całość wzmocniona jest obustronnie siatką z włókna szklanego.

Te surowce gwarantują również wysoki komfort użytkowy płyt MgO FIRE, płyty odporne są na korozję biologiczną – nie pleśnieją, są odporne na grzyby, bakterie, insekty i gryzonie. Z powodzeniem można je stosować w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności bez nasączania ich dodatkowymi środkami przeciwwilgociowymi. Twardość powierzchniowa porównywalna z betonem B25 pozwala na stosowanie tej płyty jako suchego jastrychu, na którym bez przeszkód można przyklejać wszelkiego rodzaju płytki ceramiczne, wykładziny miękkie i twarde.

FASADA PANEL i MgO FIRE to płyty budowlane, które nie stanowią żadnego zagrożenia dla środowiska naturalnego i dla człowieka. Płyty posiadają znaki CE i atesty PZH.

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum