Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 75181
Telefon 801 209 047
E-mail biuro@bruk-bet.pl
Adres Nieciecza 199, 33-240 Żabno
Już od ponad 35 lat produkty firmy Bruk-Bet cieszą się ogromnym uznaniem właścicieli przydomowych ogrodów, inwestorów oraz architektów. Oferta tej marki wyróżnia się bogactwem wzorów i wyjątkową paletą kolorystyczną, inspirowaną barwami spotykanymi w naturze. Szeroki asortyment wyrobów dla domu i ogrodu pozwala tworzyć niepowtarzalne kompozycje nawierzchni oraz innych elementów małej architektury. ... Czytaj więcej
BRUK-BET

Już od ponad 35 lat produkty firmy Bruk-Bet cieszą się ogromnym uznaniem właścicieli przydomowych ogrodów, inwestorów oraz architektów. Oferta tej marki wyróżnia się bogactwem wzorów i wyjątkową paletą kolorystyczną, inspirowaną barwami spotykanymi w naturze. Szeroki asortyment wyrobów dla domu i ogrodu pozwala tworzyć niepowtarzalne kompozycje nawierzchni oraz innych elementów małej architektury.

Kamień dekoracyjny Bruk-Bet

Ścienne kamienie dekoracyjne z serii Relief® są niezwykłą ozdobą, czerpiącą inspirację z naturalnych materiałów. Poszczególne produkty przywodzą na myśl skalne stosy, kamienne murki czy szczapy drewna. Są ciekawą alternatywą dla tapet i farb, najczęściej wykorzystywanych do wykończenia wnętrz. Istotnym jest, że można je równie dobrze zastosować na ścianach salonu czy jadalni ale także na elewacjach domu. Wyjątkiem są kamienie ozdobne z gipsu, które nadają się wyłącznie do wnętrz. Kamienie dekoracyjne Relief® charakteryzują się wyrazistą fakturą, odpornością oraz łatwością montażu. Dostępne w postaci płytek o zróżnicowanym kształcie, kolorystyce i strukturze, stworzą we wnętrzach niepowtarzalny efekt. Kamień elewacyjny jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych form wykończenia fasad tym bardziej że jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i łatwy w montażu.

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum