Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 18386
Bolix - Tynki elewacyjne, renowacyjne, cienkowarstwowe, wewnętrzne, podkłady tynkarskie, preparaty gruntujące

Bolix Tynki elewacyjne, renowacyjne, cienkowarstwowe, wewnętrzne, podkłady tynkarskie, preparaty gruntujące

Zobacz firmę w innym dziale: Systemy ocieplania i termorenowacji
Telefon 33 475 06 00, 0 801 650 222 (Infolinia)
E-mail marketing@bolix.pl
Adres Stolarska 8, 34-300 Żywiec
Stabilna marka o ugruntowanej pozycji i produktach znakomitej jakości - to jedne z wyznaczników marki  BOLIX. Oferowane przez nas tynki, kleje i inne produkty wchodzące w skład systemów ociepleniowych BOLIX to zaawansowana technologicznie chemia budowlana, wyznaczająca rynkowe standardy. Systemy ociepleniowe BOLIX są znane na rynkach 15 europejskich krajów a łącznie ocieplono nimi ponad 115 mln metrów kwadratowych. ... Czytaj więcej
Bolix

Stabilna marka o ugruntowanej pozycji i produktach znakomitej jakości - to jedne z wyznaczników marki  BOLIX. Oferowane przez nas tynki, kleje i inne produkty wchodzące w skład systemów ociepleniowych BOLIX to zaawansowana technologicznie chemia budowlana, wyznaczająca rynkowe standardy. Systemy ociepleniowe BOLIX są znane na rynkach 15 europejskich krajów a łącznie ocieplono nimi ponad 115 mln metrów kwadratowych.

Chemia budowlana wchodząca w skład systemu ociepleń BOLIX

Poza dbaniem o rozwój produktów istotne dla BOLIX jest to, aby produkty spełniały najwyższe parametry technologiczne i środowiskowe. Potwierdzeniem tego jest otrzymane w 2017 roku wyróżnienie przyznawane przez Polską Izbę ekologii w konkursie Ekolaury w kategorii Czysta Produkcja za innowacyjny, prototypowy system odzysku ciepła i oczyszczania spalin.

W firmie BOLIX inwestuje się we wszystkie aspekty jakości, począwszy od opracowania wyrobu, poprzez produkcję, logistykę i sprzedaż, aż po serwis po sprzedażowy. Wszystkie etapy zostały gruntownie zmodernizowane. Najważniejszą inwestycją jest lokata w kadry - pracownicy są najcenniejszym kapitałem firmy.

Od wielu lat BOLIX udoskonala swoje produkty, dbamy o ich jakość i parametry, przechodzą więc przez wszystkie testy prowadzone przez niezależne laboratoria badawcze, zyskując uznanie inwestorów i wykonawców. Potwierdzeniem coraz lepszej jakości produktów BOLIX są prestiżowe nagrody i wyróżnienia, które firma otrzymuje.

BOLIX posiada nowoczesne laboratorium, wprowadzono informatyczny system nadzorowania poszczególnych etapów w produkcji, a procesy dozowania surowców i pakowania produktu są całkowicie zautomatyzowane.

W portfolio marki BOLIX znajdują się nie tylko produkty składające się na systemy ociepleń – grunty, kleje, tynki itp., ale także szeroka gama farb, jastrychów, hydroizolacji, preparatów czy klejów do montażu ceramiki lub okładzin.

BOLIX nieustannie włącza się w akcje charytatywne i społeczne przeznaczając swoje produkty na renowacje różnego rodzaju pomieszczeń użyteczności publicznej, czy dofinansowując ciekawe akcje społeczne. Przekazaliśmy produkty m.in. dla Biblioteki Publicznej w Lubaniu, Laboratorium klonowego liścia czy ośrodka Błękitny Krzyż w Żywcu.

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum