Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 17916
Telefon 22 758 97 24
E-mail biuro@saappur.pl
Adres Bagnista 3, 05-822 Milanówek
SAAPPUR to już ponad ćwierć wieku w branży przetwórstwa poliuretanów.Posiadamy szerokie i wieloletnie doświadczenie produkcyjno-wdrożeniowe w zakresie formulacji, wylewania, formowania i natrysku pianek poliuretanowych. W roku 1991 wykonaliśmy z powodzeniem pierwsze prace izolacyjne metodą natrysku pianki poliuretanowej, tj. poddasza użytkowe, magazyny, przechowalnie owoców. Jednakże z braku perfekcyjnie działającego sprzętu-... Czytaj więcej
Saappur

SAAPPUR to już ponad ćwierć wieku w branży przetwórstwa poliuretanów.

Posiadamy szerokie i wieloletnie doświadczenie produkcyjno-wdrożeniowe w zakresie formulacji, wylewania, formowania i natrysku pianek poliuretanowych. W roku 1991 wykonaliśmy z powodzeniem pierwsze prace izolacyjne metodą natrysku pianki poliuretanowej, tj. poddasza użytkowe, magazyny, przechowalnie owoców. Jednakże z braku perfekcyjnie działającego sprzętu- agregatów natryskowych, w tamtych latach na jakiś czas zarzuciliśmy ten rodzaj działalności. Swoją wiedzę i umiejętności i zapał ukierunkowaliśmy do wdrażania wielu produktów na bazie pianek poliuretanowych, pilotowania i zaopatrzenia producentów poszczególnych wyrobów w materiały zapewniające najwyższą, jakość produktów.

W 2006 roku na nowo powróciliśmy do tematu izolacji natryskowych z pianki poliuretanowej. Na rynku krajowym panowało ożywienie gospodarcze i silne zapotrzebowanie na izolacje natryskowe pianką poliuretanową. Trzeba przyznać, że w okresie pomiędzy początkiem lat 90-tych, a rokiem 2006 wiele się zmieniło na tym polu działalności (globalnie), zostały skonstruowane nowoczesne nisko awaryjne urządzenia do natrysku poliuretanów. Teraz w przeciwieństwie do lat z trudnych początków można było zakupić najwyższej jakości sprzęt w przyzwoitej cenie, wprost ze Stanów. To były ważne inwestycje, ponieważ teraz nowoczesny sprzęt i nasze doświadczenie, pozwalają nam wykonywać usługi izolacyjne w budownictwie na poziomie dającym zadowolenie, nam, jako wykonawcom, a przede wszystkim naszym klientom.

Z racji długoletniej znajomości zagadnienia izolacji budynków metodą natrysku pianką poliuretanową, uważamy, że jest to najdoskonalsza metoda ocieplania budynków spośród możliwych, ogólnie dostępnych technologii. Wykonując prace izolacyjne natryskiem pianki poliuretanowej w szerokiej skali trudności – jakością usługi i wiedzą, zabiegamy, aby były to izolacje bezkompromisowe, a w wielu wypadkach jedyne słuszne. W ostatnich latach naszej działalności położyliśmy największy nacisk na doskonalenie techniki, celem uzyskania najwyższej jakości natryskowych usług izolacyjnych, stawiając za priorytetowy cel, wykonywanie izolacji tylko skutecznych.

Dzisiaj wkraczając w rok 2014, żywimy przekonanie, że będzie on kolejnym okresem udanej współpracy z Państwem

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum