Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 4552
SOPREMA Polska Sp. z o.o. - Systemy izolacji dachów płaskich

SOPREMA Polska Sp. z o.o. Systemy izolacji dachów płaskich

Telefon +48 22 436 93 00
E-mail biuro@soprema.pl
Adres Stefana Batorego 7, Pass, 05-870 Błonie
SOPREMA Polska specjalizuje się w produkcji i dystrybucji kompleksowych rozwiązaniach hydro- i termoizolacyjnych dla budownictwa i inżynierii lądowej. Firma jest częścią Grupy SOPREMA – światowego lidera rozwiązań do uszczelniania w sektorze budownictwa. ... Czytaj więcej
SOPREMA Polska Sp. z o.o.

SOPREMA Polska specjalizuje się w produkcji i dystrybucji kompleksowych rozwiązaniach hydro- i termoizolacyjnych dla budownictwa i inżynierii lądowej. Firma jest częścią Grupy SOPREMA – światowego lidera rozwiązań do uszczelniania w sektorze budownictwa.


Zakład SOPREMA w Błoniu

FIRMA DLA PROFESJONALISTÓW

SOPREMA Polska należy do producentów materiałów dla profesjonalistów, co potwierdza członkostwo w stowarzyszeniach PSDZ (Polskie Stowarzyszenie Dachów Zielonych), CCIFP (Francusko-Polska Izba Gospodarcza) oraz Polski Klaster Budowlany. W 2020 roku SOPREMA Polska wygenerowała obrót przekraczający 130 mln zł i za lata 2017-2020 uzyskała prestiżowy tytuł Gazele Biznesu 2020 przyznawany przez dziennik PULS BIZNESU.

HISTORIA

SOPREMA Polska została założona w 1996 roku. Jednym z kluczowych momentów dla rozwoju firmy była budowa własnej fabryki z zapleczem biurowym i logistycznym w Błoniu koło Warszawy w 2010 roku. SOPREMA Group zainwestowała 15 milionów euro w budowę nowoczesnego zakładu, zajmującego się produkcją izolacji bitumicznych na potrzeby rynku krajowego oraz krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Zakład posiada certyfikat FM Approved wystawiony przez FM Global, potwierdzający spełnienie rygorystycznych wymagań związanych z produkcją izolacji bitumicznych.

WYSOKA KLASA SYSTEMÓW & ROZWIĄZAŃ

SOPREMA Polska od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy materiałów izolacyjnych, głównie na bazie surowców bitumicznych. Podstawowe grupy produktowe, w których się specjalizujemy to:

  • papy bitumiczne modyfikowane SBS,
  • membrany syntetyczne PVC i TPO,
  • izolacje dachów płaskich PIR oraz okładziny ścian wewnętrznych PIR - płyty w okładzinach miękkich,
  • ściany izolowane piankami PIR - płyty GK z izolacją PIR,
  • płyty i spadki EPS, dla dachów, balkonów, fasad i fundamentów,
  • żywice różnych typów do wykonania izolacji, wykończenia oraz napraw i wykonania detali na podłoża betonowe, bitumiczne, syntetyczne i drewniane,
  • dachy zielone SOPRANATURE ®, drenaże, geowłókniny, substraty i roślinność ekstensywna,
  • chemia budowlana – uszczelniacze, kleje i pianki poliuretanowe,
  • akcesoria jak wpusty, wsporniki tarasowe, łączniki i taśmy.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Oferujemy oryginalne i skuteczne rozwiązania bazujące na najnowszych technologiach, które odpowiadają na potrzeby sektora budowlanego
SOPREMA Polska od wielu lat inwestuje w rozwój produktów przeznaczonych do całościowej hydroizolacji budynków od fundamentów po dach oraz w wielokierunkowy rozwój systemów hydro- i termoizolacyjnych, jak termoizolacje SOPRADACH® i EFYOS, płynne izolacje bezspoinowe ALSAN®, dachy zielone SOPRANATURE® czy systemy oddymiania i izolacje akustyczne. Standardem w ofercie stały się również kompletne systemy izolacji dachów płaskich składające się z termo- i hydroizolacji oraz systemy izolacji akustycznej dachów lekkich.

To pokazuje, że pojęcie "izolacje" traktowane jest w naszej firmie bardzo szeroko, jako systemy zapewniania klientowi kompleksowych rozwiązań konkretnych problemów inżyniersko-architektonicznych.

W ramach tych całościowych rozwiązań znajdują się tak innowacyjne systemy, jak bardzo szybko wiążące żywice poliuretanowe oraz PMMA ALSAN®, pokrycia refleksyjne dla chłodnych dachów SOPRASTAR® i ENERGY PLUS (Cool Roofs), gwarantujące redukcję wysp ciepła, ale też przynoszące wymierne oszczędności w zakresie chłodzenia budynku oraz specjalne membrany bitumiczne COLPHENE do izolacji poziomej i pionowej fundamentów oraz ścian fundamentowych, wiążące się z betonem od strony naporu wody.

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska czerwiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum