Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Okna i drzwi balkonowe z PVC

Dom gotowy na jesień! Rusza sezonowa promocja OknoPlus ze wsparciem ubezpieczyciela

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2021-09-17

Zanim nadejdą ulewne deszcze oraz niskie temperatury, warto wziąć sprawy w swoje ręce i zawczasu zadbać o swój komfort termiczny oraz niższe rachunki za ogrzewanie. Inwestycja, którą poczynimy teraz, zwróci nam się bowiem z nawiązką – zwłaszcza, że wraz ze spadającymi na jesień liśćmi, spadają ceny produktów OknoPlus!

Jakie są korzyści z wymiany okien na nowe?

Powiedzieć, że wymiana okien ma ogromne znaczenie dla komfortu przebywania w domu czy mieszkaniu, to jak nie powiedzieć nic. Szczelna stolarka o wyśrubowanych parametrach technicznych i doskonałym wzornictwie to nie tylko gwarancja cieplejszych wnętrz - zarówno w kontekście temperatur, jak i wystroju, który wpływa na atmosferę, ale cały szereg wartości dodanych. Cisza, bezpieczeństwo oraz więcej światła, tak niezbędnego w drugiej połowie roku – to pakiet, który w przypadku okien wysokiej jakości dostajemy gratis. A tej jesieni, dzięki marce OknoPlus, zyskujemy znacznie więcej!

Standardowe przeszklenia w niestandardowych cenach

Designerski format przeszkleń, wysoka energooszczędność, izolacja akustyczna i design, a wszystko ze zniżką sięgającą nawet 40% - brzmi jak idealne rozpoczęcie sezonu? - Tej jesieni przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową ofertę. Do 15 października nasze systemy PVC dostępne będą ze zniżką na poziomie 40%, zaś rozwiązania aluminiowe - 38%. Jeśli do całej umowy dodamy pakiety ECLAZ, rabat wyniesie aż 40% - podkreśla Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy OknoPlus. To doskonała okazja, by spełnić marzenie o wyposażeniu domu we flagowe rozwiązania producenta m.in. w okna Reveal, Morlite, czy Genesis, a także systemy przesuwne i drzwi zewnętrzne.

Bezpieczne okna ze wsparciem firmy ubezpieczeniowej

Może, a nawet będzie ponieważ OknoPlus oferuje roczne ubezpieczenie szyb WARTA na sumę 5000 zł. Co obejmuje oferowany pakiet? Pokrycie kosztów na wypadek stłuczenia, pęknięcia lub rozbicia. - Warunkiem skorzystania z oferty jest wybór konstrukcji ALU, dodanie do zamówienia PVC aluminiowych konstrukcji przesuwnych, zakup okna narożnego całoszklanego lub konstrukcji FIX o wadze minimum 100 kg - dodaje Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy OknoPlus.

Promocja trwa do 15 października tego roku. Obowiązuje w salonach sprzedaży OknoPlus na terenie całego kraju oraz u Autoryzowanych Partnerów Handlowych.

źródło i zdjęcia: OknoPlus

Pozostałe promocje
Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA