Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Narzędzia

Zwariowany czarno-żółty weekend promocji w sklepie internetowym eKärcher!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-11-27

W tym roku szykuje się nie lada gratka dla wszystkich, którzy chcą, by ich dom lśnił czystością na Boże Narodzenie. Sprzęty Kärcher będą oferowane w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, a rabaty na wybrane produkty sięgną nawet 50%!

Szukający myjki do okien na pewno nie opuszczą sklepu z pustym koszykiem, tak samo, jak ci, którzy marzą o parownicy pozwalającej czyścić bez chemii, samą gorącą parą wodną wszelkie twarde powierzchnie w kuchni czy łazience. Na pewno tej okazji nie mogą też przegapić osoby marzące o innych funkcjonalnych sprzętach.

Od piątku 29.11.2019 roku rusza wyjątkowy Yellow Weekend zorganizowany przez sklep internetowy eKärcher - https://kaercher.com/pl/promocje/yellow-weekend.html.

W promocyjnej ofercie proponowane będą urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher, które są nierozerwalnie kojarzone z marką, do tego stopnia, że potocznie nazywa się całą tę kategorię  kärcherami. Są to modele K2, K3 i K4. Rabat na nie sięgnie blisko 50%.

Bestsellerowe myjki do okien WV także będą objęte promocją. W ofercie znajdzie się także zestaw z pierwszym na rynku padem czyszczącym KV 4, który wraz z myjką stanowi umożliwia mycie nie tylko okien, ale wszelkie szklanych i gładkich powierzchni szybko, bez smug i bez zmęczenia.

Rodzice maluchów jak i osoby cierpiące na alergię, a także wszyscy zwracający uwagę na ekologię na pewno zainteresują się parownicami, które będą w wyjątkowych cenach. Promocja obejmie całą linę parownic Kärcher, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Ale to nie wszystko, ponieważ w specjalnej cenie znajdą się też inne sprzęty czyszczące niemieckiej marki. Będzie to także doskonała okazja by upolować wymarzone prezenty dla bliskich, na pewno każdy ucieszy się z czegoś, co sprawi, że mniej czasu i wysiłku będzie nas kosztować sprzątanie domu.

Wszyscy łowcy okazji z pewnością zwrócą uwagę na tę szczególną akcję. W końcu Czarny Piątek zdarza się tylko raz w roku.

źródło i zdjęcia: Kärcher

Pozostałe promocje
Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum