PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Zbiorniki na olej i gaz

Sezon grillowy rozpoczęty! Grill gazowy GASPOL 3P Deluxe w promocji!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-05-12

Grill gazowy GASPOL 3P Deluxe składa się z trzech palników wykonanych z odpornej na korozję stali nierdzewnej, każdy o mocy 9 kW.

Dodatkowo, w bocznej półce znajduje się kuchenka gazowa o mocy 2,5 kW, która umożliwia gotowanie lub podgrzewanie sosów i innych dodatków. Palniki pozwalają na stopniową regulację mocy, dzięki czemu temperatura na całej powierzchni rusztu jest odpowiednia. Każdy palnik jest wyposażony w osłonę z emalią porcelanową, która zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła.

Grill posiada dwa ruszty żeliwne, które idealnie zatrzymują ciepło i utrzymują temperaturę przez długi czas i są łatwe w czyszczeniu.Przygotowane potrawy nie tracą swych soków i aromatu.

Wbudowany w pokrywę termometr ze stali nierdzewnej informuje nas o temperaturze podczas grillowania, co ułatwia jej kontrolowanie i przygotowanie potraw.

Grill wyposażony jest w dwa ruszty wykonane z żeliwa, które charakteryzują się doskonałą zdolnością do zatrzymywania ciepła i utrzymywania właściwej temperatury przez długi czas
Grill wyposażony jest w dwa ruszty wykonane z żeliwa, które charakteryzują się doskonałą zdolnością do zatrzymywania ciepła i utrzymywania właściwej temperatury przez długi czas

Grill gazowy GASPOL 3P Deluxe to elegancki wygląd i pełna funkcjonalność, którą zwiększają:

  • zabudowana szafka z drzwiczkami umożliwiające wygodne przechowywanie produktów i akcesoriów niezbędnych do grillowania,
  • kółka, ułatwiające przemieszczanie urządzenia,
  • dodatkowy palnik boczny – kuchenka, na której przygotujesz sos czy podgrzejesz wodę,,
  • boczne półka usprawniające przygotowanie posiłków.

Grill rozpalany jest za pomocą piezozapalnika zintegrowanego z pokrętłem regulacji mocy palnika.

Do urządzenia dołączony jest reduktor, wąż gazowy i opaski (zestaw podłączeniowy), umożliwiający podłączenie do grilla butli gazowej.

Zachęcamy do zakupu pokrowca na grill, który ułatwi jego przechowywanie.

źródło i zdjęcia: Gaspol

Pozostałe promocje