Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Promocja na najnowocześniejszy gazowy ogrzewacz ogrodowy

Faro to flagowy model wśród zewnętrznych kominków gazowych Planiki. Zasilany gazem LPG z butli, emituje ciepło o mocy aż do 8 kW.

Promocja na najnowocześniejszy gazowy ogrzewacz ogrodowy
GASPOL Gaz płynny LPG, gaz w butlach, zbiorniki przydomowe
www.gaspol.pl
GASPOL Gaz płynny LPG, gaz w butlach, zbiorniki przydomowe
www.gaspol.pl
Dane kontaktowe:
19 919 - Gaz w butlach, 606 800 400 - Gaz do zbiorników
Al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Dzięki zastosowaniu kółek z wbudowaną blokadą, można swobodnie przemieszczać go po ogrodzie lub tarasie. W korpusie urządzenia znajduje się schowek na butle gazową.

Swoboda aranżacji

Faro ma klasyczne czarne wykończenie, dzięki czemu można go łatwo wkomponować do aranżacji ogrodowych lub tarasowych.

Ochrona kominka

Oferujemy w zestawie dopasowany pokrowiec, który chroni gazowy ogrzewacz Faro, w czasie gdy nie jest używany. Wymontowanie szklanych części i okapu znaczniej zmniejsza gabaryty kominka, co ułatwia jego przechowywanie.

Prosta obsługa

W celu włączenia Faro, wystarczy nacisnąć i obrócić pokrętło w prawo, jednocześnie naciskając przycisk iskrownika. Za pomocą pokrętła można również regulować wysokość płomienia.

Łatwy montaż

Montaż ogrzewacza Faro zajmuje tylko kilka minut: wystarczy przykręcić kółka i założyć szklane osłony. Na koniec należy podłączyć butlę z gazem. W ten sposób zewnętrzny ogrzewacz gazowy jest gotowy do użycia.

Wysoka sprawność

Wydajność ogrzewacza Faro jest niezwykle wysoka. Jego maksymalny pobór gazu wynosi 0,4–0,5 kg/h. Ze standardową butlą 11 kg, ogrzewacz tarasowy Faro może osiągnąć czas palenia nawet do 55h.

Ciepło emitowane przez kominek gazowy Faro, jest odczuwalne w odległości 20-120 cm od urządzenia i zależy od jego umiejscowienia oraz panujących warunków atmosferycznych.

Cena regularna: 1799,00 zł
PROMOCJA: 1749,00 zł

źródło i zdjęcia: GASPOL