Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Szykowna łazienka z nutą glamour

Lustra i inne błyszczące przedmioty odbijają światło powodując, że wnętrze jaśnieje i nabiera blasku. Taki efekt szczególnie pożądany jest w łazienkach, które - zwłaszcza dla kobiet - są salonami odnawiającego się każdego dnia piękna. Złota armatura nadaje tym pomieszczeniom nie tylko elegancji i luksusu, ale także wpływa korzystnie na nasze samopoczucie, wynikające z odbioru własnego wizerunku odbitego w lustrze. Tego wrażenia nie da się nie kochać!

Szykowna łazienka z nutą glamour
Deante Produkty do kuchni i łazienki
deante.pl
Deante Produkty do kuchni i łazienki
Dane kontaktowe:
42 714 30 31
Twarda 11/13, 95-100 Zgierz

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Łazienka, która ocieka złotem

Złota armatura sama w sobie jest elementem glamour, ale można ją wykorzystać także w łazienkach o zupełnie innych stylach wykończenia. Świetnie komponuje się z czernią, która również stanowi synonim elegancji, ale doskonale poczuje się także w towarzystwie bardzo modnej soczystej zieleni, np. w zestawieniu ze ścianami inspirowanymi dżunglą czy innymi ornamentami roślinnymi.

Szykowna łazienka od Deante z szaro-niebieskimi ścianami i złotą armaturą

Glamour, vintage, czy też frenchchic?

Dla osób, które cenią sobie bardziej spokojny charakter łazienki, proponujemy uzupełnienie złotą kolekcją Arniki wnętrz w ciepłych, jasnych kolorach, np. w beżu, albo w klasycznej bieli, która aż prosi się o bardziej wyraziste akcenty. Oczywiście, złote krany to także upragniony element miłośników stylów klasycznych, takich jak vintage czy występujący w nowszej wersji - frenchchic.

Szykowna łazienka od Deante z lustrem magnetic na antracytowej ścianie, złotą armaturą

Warto puścić wodze wyobraźni, żeby przekonać się, jak szerokie zastosowanie może mieć złota armatura. Jest idealna zarówno dla zwolenników przepychu i luksusu, jak i dla tych wszystkich, którzy cenią sobie bardziej dyskretne, subtelne wnętrza.

Szlachetny kolor kruszcu to nie jedyna odsłona armatury z kolekcji Arnika firmy Deante. Krany, baterie wannowe i prysznicowe, deszczownice i słuchawki, wszystkie o bardzo eleganckim designie, występują w aż czterech odcieniach - chrom, titanium, nero i gold.

Łazienka nie może istnieć bez lustra Magnetic

Co więcej - nie powinna istnieć bez odpowiednio oświetlonego lustra, bo tylko takie jest w stanie oddać rzeczywisty odcień naszej cery, ukazać jej piękno, ale i niedoskonałości, które wymagają zabiegów kosmetycznych.

Doskonale swoją rolę spełni tu lustro Magnetic, z kolekcji Round firmy Deante, którego oświetlenie włączyć można za pomocą dotyku lub szybkiego gestu dłonią. To nie wszystko - w ten sam sposób możemy zmienić barwę światła z zimnej na ciepłą i odwrotnie. Każda kobieta, która robi sobie makijaż, doceni to rozwiązanie.

Zimne czy ciepłe…oświetlenie w łazience?

Jak podpowiadają wizażyści, światło zimne dobrze sprawdza się w czasie wykonywania makijażu dziennego. Natomiast ciepłe oświetlenie będzie nieocenionym sprzymierzeńcem podczas przygotowywania makijażu na wieczorne wyjście. Efekt jest tym lepszy, że w lustrze Magnetic światło rozmieszczone zostało równomiernie wokół jego obwodu.

Lustro Magnetic ładowane przez USB

Warto także wiedzieć, że jego montaż nie wymaga podłączenia do gniazdka czy wyprowadzenia kabli ze ściany. Lustro ładowane jest w nowoczesny i wygodny sposób, przez USB. Jedno naładowanie wystarcza nawet na 4-6 tygodni.

Producent dołącza do zestawu 2 blaszki o długości 10 cm i 30 cm. Należy je przymocować do gładkiej powierzchni (np. kafelek ceramicznych). Nie ma konieczności użycia do tego dodatkowych narzędzi. Lustro można umieścić zarówno poziomo, jak i pionowo.

Szykowna łazienka od Deante z zielonymi ścianami i złotą armaturą

Producent podpowiada także pewien wygodny trick - blaszki można przymocować w dwóch różnych pomieszczeniach i przenosić lusterko tam, gdzie akurat będzie używane. Co więcej, można je w każdej chwili zdjąć z blaszki i zabrać ze sobą w podróż.

 

źródło i zdjęcia: Deante