Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Pompy ciepła

Technologie Stiebel Eltron, które tworzą przyszłość

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-06-08

Kochaj swój dom. Razem ze STIEBEL ELTRON odkryj jak inteligentne produkty i rozwiązania systemowe mogą poprawić komfort Twojego życia i zapewnić bezpieczeństwo inwestycji. Przyszłość należy do zielonej energii i inteligentnych technologii. Dlatego możesz być pewien, że STIEBEL ELTRON pomoże kształtować ją w sposób zrównoważony.

Działamy dla Ciebie i dla środowiska. Samowystarczalność, na której możesz polegać

STIEBEL ELTRON jest jedną z czołowych firm w Europie w zakresie ekologicznych rozwiązań grzewczych opartych na odnawialnych źródłach energii. Wnosi znaczący wkład w dystrybucję na całym świecie wysokowydajnych, opartych na energii elektrycznej produktów do obsługi budynków.

Energia elektryczna ze słońca, wiatru, energii i wody to energia która jest i będzie dla nas dostępna w nieograniczonej ilości. Dzięki inteligentnym, ekologicznym rozwiązaniom w STIEBEL ELTRON zapewniamy samowystarczalność, bezpieczeństwo i zrównoważoną przyszłość dla nas wszystkich. Wszystko po to abyśmy mogli odegrać swoją rolę w kształtowaniu tego co będzie w przyszłości.

„Promujemy transformację energetyczną. Przecież ekologiczne, wydajne i wygodne produkty wykorzystujące odnawialne źródła energii to nie tylko przyszłość, ale już dziś rzeczywistość. Udowodniliśmy to w naszym Energy Campus.” - Frank Röder, Dyrektor Kampusu Energetycznego STIEBEL ELTRON

Wierz w zieloną przyszłość

Postęp nie jest celem samym w sobie, ale szansą na poprawę jakości życia. Dlatego od 1924 roku STIEBEL ELTRON opracowuje najnowocześniejsze i nowatorskie rozwiązania.Tworzą systemy i produkty inspirowane życzeniami Klientów oraz wymogami wynikającymi z postępu. Dlaczego? Ponieważ przyszłość to energia elektryczna pochodząca ze źródeł odnawialnych i podążający za niąsukces transformacji energetycznej, w który wierzy STIEBEL ELTRON.

Inwestuj z ufnością w przyszłość

Inwestycja w rozwiązania STIEBEL ELTRON będzie się opłacać i znacząco zwiększy komfort życia w przyszłości.

Ciepła woda użytkowa

Urządzenia STIEBEL ELTRON do przygotowania ciepłej wody użytkowej zapewniają wyjątkowy komfort w kuchni i łazience. Przepływowe i małe pojemnościowe ogrzewacze wody dostarczają ciepłą wodę w wysoce wydajny i zdecentralizowany sposób. Pompy ciepła do c.w.u. wykorzystują ciepło pochodzące z powietrza w pomieszczeniu do produkcji ciepłej wody.

Wentylacja i rekuperacja

Centralne zintegrowane systemy wentylacyjne oferują ciepłą wodę, ogrzewanie pomieszczeń, wentylację i chłodzenie w jednym, co czyni je idealnymi do nowych budynków. Natomiast decentralne systemy wentylacyjne są przeznaczone szczególnie do modernizacji i uzupełniania istniejących systemów.

Ogrzewanie

Systemy grzewcze z pompą ciepła wykorzystują energię odnawialną i są przeznaczone do wszelkiego rodzaju zastosowań. W asortymencie STIEBEL ELTRON dostępne są również elektryczne grzejniki do ogrzewania pojedynczych pomieszczeń.

STIEBEL ELTRON - Partner, któremu można zaufać

Zaufaj ekspertom i specjalistom. Wybierając STIEBEL ELTRON możesz oczekiwać i korzystać z niezawodności, szacunku oraz wyjątkowej obsługi Klienta; niezależnie od tego, czy projektujesz, instalujesz lub też jesteś użytkownikiem systemów STIEBE ELTRON. Firma i urządzenia zapewniają to swoją obietnicą - maksymalnego indywidualnego podejścia.

źródło i zdjęcia: Stiebel Eltron

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum