Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Osprzęt

Nowa seria Niloe Selection - estetyczny i funkcjonalny osprzęt elektroinstalacyjny

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-04-08

Na rynku oferowanych jest wiele linii osprzętu elektroinstalacyjnego, dzięki czemu inwestorzy nie mają problemu z wyborem modelu odpowiadającego indywidualnym wymaganiom. Dlatego też z myślą o zapewnieniu klientom pełnej satysfakcji powstała nowa seria osprzętu elektroinstalacyjnego firmy Legrand - Niloe Selection.

Nowe wygląd serii Niloe

Seria Niloe Selection powstałaz myślą o uzupełnieniu dotychczasowej oferty osprzętu elektroinstalacyjnego Legrand. Wprowadzony został nowy kształt ramki oraz przeciwodblaskowe wykończenie powierzchni. Dotychczasowa oferta kolorystyczna została rozbudowana. Seria oferowana jest w pięciu następujących kolorach: białym, perłowym, czarnym, srebrnym oraz stalowym. Osprzęt elektroinstalacyjny Niloe Selection o takiej kolorystyce będzie idealnie pasować do pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym stylu.

Seria Niloe Selection od Legrand
Seria Niloe Selection od Legrand

Dzięki częściowej kompatybilności produktów serii Niloe z serią Niloe Selection możemy wymienić ramki wcześniej zainstalowanych łączników i gniazd Niloe. Nawet tak pozornie nieznacząca zmiana pozwoli odświeżyć każde wnętrze. Cechą charakterystyczną tej serii jest subtelnie przełamana wewnętrznie krawędź ramki. Dzięki tej niewielkiej zmianie w wyglądzie produkty te zyskały na optycznej lekkości. Taki zabieg dodał im również oryginalności.

Zalety nowej serii Niloe Selection

Na uwagę zasługują rozwiązania konstrukcyjne, dzięki którym montaż jest bezpieczny i wygodny. Elementy przewodzące zabezpieczono przed bezpośrednim kontaktem podczas instalacji. Bezpieczny montaż zapewnia także wytrzymały uchwyt, który wykonany został z materiału nieprzewodzącego prądu. Dodatkowo w ofercie Legrand dostępne są również gniazda w wersji z przesłonami otworów prądowych.

Gniazda proponowane są w dwóch wersjach: z zaciskami automatycznymi oraz śrubowymi. Obie te wersje zapewniają wygodny i solidny montaż. Seria Niloe Selection obejmuje także akcesoria pozwalające na uzyskanie stopnia ochrony IP44 zarówno w jedno, jak i dwu-klawiszowych łącznikach.

Niloe Selection - zobacz E-katalog

Istnieje również możliwość montażu gniazd w ramkach wielokrotnych. Opcja ta jest coraz częściej wybierana w przypadku budownictwa wielorodzinnego. Dzięki specjalnym ząbkom pozycjonowanie mechanizmów w puszkach jest niezwykle łatwe. Tego typu ramki mogą być montowane zarówno w poziomie, jak i w pionie, a liczba elementów w ramkach może wynosić od 1 do 5. Wielokrotne ramki dostępne są we wszystkich oferowanych w tej serii kolorach.

Seria Niloe Selection – nieskończone możliwości

Firma Legrand oferuje również inne nowoczesne rozwiązania. W omawianej serii są to między innymi gniazda zasilające 2xUSB typu „A” oraz ładowarka indukcyjna wraz z USB typu „A”. Nowością w stosunku do zwykłej serii Niloe oraz serii Niloe Step jest gniazdo 2P+Z płaskie wraz z USB typu „C” umieszczone dyskretnie w rogu.

Różnorodność produktów z serii Niloe Selection daje gwarancję spełnienia wszystkich wymagań każdego użytkownika – zarówno tych obejmujących jedynie podstawowe funkcje w postaci łączników i gniazd, jak i nowoczesnych funkcji w postaci ładowarek USB typu C bądź indukcyjnych. Niloe Selection to seria, która sprawdzi się w każdym domu i mieszkaniu. Niloe Selection to wysoka funkcjonalność, która idzie w parze z przemyślanym designem.

źródło i zdjęcia: Legrand

Budujemy Dom marzec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum