Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Armatura kuchenna i łazienkowa

Blask złota w łazience - baterie i akcesoria z serii LOFT GOLD

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-04-06

Chociaż armatura chromowana wciąż wiedzie prym w naszych kuchniach i łazienkach, coraz odważniej decydujemy się na zmiany. Chętnie wybieramy baterie w odcieniach czerni, bieli, rose gold. Coraz częściej też… pożądamy złota!

Seria LOFT GOLD - kompletna gama produktów do wyposażenia łazienki

Złoto ma nadzwyczajną moc metamorfozy - jak żaden inny kolor potrafi rozświetlić i ocieplić zarówno jasne jak i ciemne wnętrze. Czasem jest gustowną klamrą, spinającą aranżację, a czasem po prostu dodaje stylu.

Seria LOFT GOLD to kompletna gama produktów do wyposażenia łazienki - znajdziemy zarówno nowoczesne baterie podtynkowe jak i bardziej tradycyjne natynkowe. To baterie oszczędne w formie, ale jak mało które, przykuwające uwagę. Idealnie uzupełniają nowoczesne, wymagające wnętrza. Ekologiczne rozwiązania zastosowane w produktach pozwolą na zmniejszenie użycia wody, zredukują rachunki, zapewniając przy tym komfort codziennego użytkowania.

W ofercie Valvex znajduje się również szereg akcesoriów w wykończeniu gold, które idealnie dopełniają każdą niebanalną aranżację.

Czy złoto dobrze komponuje się z innymi kolorami?

Oczywiście, że TAK! Świetnie odnajduje się zarówno w jasnych i ciemnych aranżacjach, koresponduje tak samo dobrze z bielą, czernią, pastelami, jak i butelkową zielenią. Złoto ma nadzwyczajną moc metamorfozy - jak żaden inny kolor potrafi rozświetlić i ocieplić zarówno jasne jak i ciemne wnętrze. Czasem jest gustowną klamrą, spinającą aranżację, a czasem po prostu dodaje stylu.

Trwałe, piękne i oszczędne - baterie łazienkowe LOFT GOLD

Seria LOFT GOLD wyróżnia się niezwykłą, trwałą, złotą powłoką, tworzoną technologią PVD. W aspekcie technicznym metoda ta polega na osadzaniu się dekoracyjnej powłoki z fazy gazowej na baterii. Całość procesu jest kilkuetapowa i odbywa się w warunkach wysokiej próżni. Nakładane powłoki są niezwykle cienkie i wyróżniają się dużą przyczepnością. Dzięki ich użyciu, zmodyfikowane zostają właściwości powierzchni baterii. Jej główne cechy to twardość oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Złota nuta innowacji w loftowych wnętrzach

Złota nuta innowacji przypadnie do gustu zarówno fanom delikatnych wnętrz jak i zwolennikom abstrakcji. Może być wykorzystana jako subtelny dodatek lub mocny akcent, który przełamie konwencję ultranowoczesnego designu. Precyzja wykonania w parze z funkcjonalnością daje efekt pełen finezji i klasy. W czasach, kiedy armatura przestała być już tylko sprzętem użytkowym, a stała się oryginalną ozdobą, ciepły blask i szlachetność LOFT GOLD intryguje i zachwyca.

źródło i zdjęcia: VALVEX

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum