Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Woodec od Aluplast: Przełom w strukturach imitujących drew

Nowa powierzchnia woodec łączy w sobie autentyczny wygląd naturalnego drewna oraz niepowtarzalny charakter, oferując jednocześnie wszystkie korzyści okien wykonanych z tworzyw sztucznych.

Woodec od Aluplast: Przełom w strukturach imitujących drew
aluplast Sp. z o.o. Systemy okienne z PVC
www.aluplast.com.pl
aluplast Sp. z o.o. Systemy okienne z PVC
Dane kontaktowe:
61 654 34 00
Gołężycka 25 A, 61-357 Poznań

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Drewnopodobne struktury woodec – inspiracja naturą

Woodec bardzo realistycznie odzwierciedla drewno, między innymi dzięki głębokim tłoczeniom oraz matowej wierzchniej warstwie. Warto zwrócić uwagę na to, że powierzchnia jest łatwa w pielęgnacji i łatwa do utrzymania w czystości.

Minimalizm i nowoczesny design drewnopodobnych struktur woodec

Na rozwój i design serii woodec duży wpływ miały kraje skandynawskie. Dużo drewna, proste kształty, proste wzory, a do tego jasne i ciepłe kolory wyróżniają skandynawski styl urządzania wnętrz i sprawiają, że jest tak popularny.

Trend ten coraz mocniej odnajduje się w oknach i drzwiach, stąd też wśród nowych kolorów dekory imitujące dąb w tonacji szarości i bieli. Nowe drewnopodobne dekory zapewniają we wnętrzach przyjemną atmosferę i nowoczesny wygląd, a na zewnątrz gwarantują wysokowartościowy wygląd.

Technologia cool colors efektywnie przyczynia się do wydłużenia żywotności okien.
Technologia "cool colors" efektywnie przyczynia się do wydłużenia żywotności okien.

Lepsze odbicie - mniejsza absorpcja ciepła

Folie woodec, wykorzystując innowacyjną technologię "cool colors", są wyprodukowane z zastosowaniem nowoczesnych, opatentowanych pigmentów, które znacząco redukują absorpcję promieni słonecznych. Te promienie są głównym czynnikiem przyczyniającym się do nagrzewania się materiału.

Dzięki tej technologii, większość promieniowania słonecznego nie penetruje profilu, lecz jest odbijane od jego powierzchni. To skutkuje znacząco mniejszym przepływem ciepła do profilu, utrzymując jego powierzchnię w niższej temperaturze i zapewniając stabilność wymiarową okna.


źródło i zdjęcia: Aluplast