Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Sprzęt AGD

Zdrowe pieczenie w nowym piekarniku Candy FSCTXL815 WIFI z dodatkiem pary

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2020-05-15

Firma Candy wprowadziła na polski rynek nowy piekarnik FSCTXL815 WIFI z wieloma praktycznymi funkcjami. Dostępna w urządzeniu opcja pieczenia z dodatkiem pary pozwala przygotować ulubione potrawy, które będą chrupiące, pełne smaku i bardzo zdrowe.

 

Idealnie przygotowane jedzenie

Uwielbiasz piec ciasta, ale zdarza się, że są one nierówno wypieczone? Zapobiega temu termoobieg. W piekarniku Candy FSCTXL815 WIFI za równomierną temperaturę w całym piekarniku odpowiada grzałka pierścieniowo-kołowa umieszczona na wentylatorze.

Wybierając funkcję termoobiegu w piekarniku Candy FSCTXL815 WIFI masz pewność, że ciasta i potrawy będą idealnie upieczone.

Zdrowie i smaczne potrawy

Pieczenie z dodatkiem pary w piekarniku Candy FSCTXL815 WIFI sprawia, że potrawy nie tracą wartości odżywczych i witamin, a dodatkowo zachowają naturalny smak, kolor i strukturę. Zastosowana opcja pary poprawia smak  i zapewnia idealną chrupkość potraw. 

Dodatkowym atutem tej funkcji jest także zmniejszenie ilości tłuszczu i oleju podczas pieczenia, ponieważ para wodna zapobiega przywieraniu potraw do blaszki. Przygotowane posiłki będą więc lżejsze i zdrowsze.

Domowa pizza 

Pizza to jedno z naszych ulubionych dań, które wybieramy  w restauracjach, ale chętnie pieczemy ją także w domu. Sekretem idealnej pizzy jest nie tylko ciasto i składniki, ale też sam proces pieczenia.

Piekarnik Candy ma specjalną funkcję "pizza", która zapewnia odpowiednie nagrzanie dolnej i górnej części urządzenia. Dzięki temu przygotujemy idealnie dopieczoną, soczystą w środku, a jednocześnie chrupką na wierzchu pizzę.

Candy FSCTXL815 WIFI

Wygoda i bezpieczeństwo pieczenia

Piekarnik Candy FSCTXL815 WIFI posiada prowadnice teleskopowe, które wysuwają się lekko i płynnie i zapewniają stabilne utrzymanie ciężaru potrawy.

Poprawia to także komfort i bezpieczeństwo użytkowania, ponieważ w trakcie pieczenia możemy łatwo wysunąć tacę z gorącym daniem w celu przyprawienia lub wymieszania, bez obawy o zachlapania czy poparzenia.

Dodatkowo, urządzenie wzbogacone zostało w aktywny system chłodzenia, więc obudowa i sąsiednie meble nie nagrzewają się. 

Poznaj ofertę piekarników Candy i Hoover 

Parowe czyszczenie piekarnika

Model Candy FSCTXL815 WIFI posiada program czyszczenia parowego, który pozwoli na łatwiejsze usuwanie zanieczyszczeń. Wystarczy wlać wodę we wgłębienie znajdujące się na dnie piekarnika i uruchomić program czyszczący, dzięki czemu zanieczyszczania będzie można łatwo usunąć przy użyciu ściereczki.

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!

Zarządzanie piekarnikiem dzięki Wi-Fi

Piekarnik Candy FSCTXL815 WIFI został wyposażony w moduł łączności Wi-Fi. Wystarczy zainstalować na swoim smarfonie aplikację Candy simply-Fi i już możemy z dowolnego miejsca, zdalnie sterować naszym urządzeniem.

Mamy także dostęp do wielu przepisów kulinarnych, które mogą stanowić inspirację do przygotowania pysznych potraw z pomocą sprzętu kuchennego Candy.

Piekarnik Candy FSCTXL815 WIFI dostępny jest w sprzedaży w sklepach RTV EURO AGD i Oleole.pl w cenie ok. 1450 zł.

źródło i zdjęcia: Candy Hoover Polska

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum