Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Panele

Puzzle na podłodze - kolekcja paneli Arteo

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2020-01-16

Puzzle to popularna rozrywka, która rozwija wyobraźnię i dostarcza wiele radości. Czy równie ciekawe będzie układanie paneli podłogowych? Jeśli poszczególne elementy zapewnią swobodę wyboru i stworzą pole do kreatywności - na pewno.

W ofercie RuckZuck pojawiła się kolekcja podłóg Arteo, pozwalająca dowolnie łączyć ze sobą deski o różnych rozmiarach.

Panele podłogowe cieszą się w polskich domach nieustanną popularnością. Od czasu ich debiutu na naszym rynku w latach 90. sporo się jednak zmieniło. Dziś nie oczekujemy już jedynie praktycznego wykończenia podłogi, ale szukamy pięknych, oryginalnych rozwiązań. Jako dystrybutor dbamy, by nasz asortyment spełniał oczekiwania współczesnego konsumenta, dlatego sukcesywnie uzupełniamy ofertę o nowe, nieprzeciętne produkty. Jednym z nich są deski Arteo marki Classen, stworzone dla indywidualistów oraz osób ceniących nowoczesny design - mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu i reklamy, RuckZuck.

Wyróżnikiem Arteo są panele o różnych długościach i szerokościach. Dekor, faktura i sposób łączenia są jednakowe, co pozwala zestawić ze sobą panele o różnych wielkościach. Tym sposobem układane są jak puzzle, tworzące jedyną w swoim rodzaju kompozycję.

Sprawdź ofertę podłóg RuckZuck

W kolekcji można znaleźć wiele wzorów dekoracyjnych, więc z łatwością można je dopasować do aranżacji pomieszczenia.

Struktura z wyczuwalnym układem usłojenia sprawia, że podłoga przypomina prawdziwy parkiet. Naturalny wygląd zapewniają też fazowane krawędzie, które oddzielają od siebie poszczególne dekory.

Walory estetyczne to nie wszystko

Klasa ścieralności AC5 skutecznie chroni panele przed uszkodzeniami, a 8-milimetrowa grubość deski nadaje jej odpowiednią stabilność.

W przypadku paneli w rozmiarze 1286 × 282 mm można wybrać deski o grubości 10 mm, jeśli oczekuje się podwyższonej trwałości podłogi. Nie można ich jednak łączyć z panelami Arteo o innych grubościach.

Laminaty Arteo najlepiej zaprezentują się w dużych, otwartych przestrzeniach, a ze względu charakter podłogi lepiej nie zasłaniać jej dywanami. Sama w sobie stanie się wyjątkową ozdobą całego wnętrza, nie potrzebując dodatkowych upiększeń.

Podłoga jest bazowym elementem każdego wnętrza, pełniącym najczęściej rolę tła dla pozostałych elementów aranżacyjnych. Kolekcja Arteo pokazuje jednak, że może ona stać się czymś więcej - oryginalną dekoracją i designerską perełką. Jest to rozwiązanie dla osób, które nie lubią podążać za utartymi schematami, cenią wyzwania aranżacyjne i chcą stworzyć wystrój, który ich wyróżni - dodaje Katarzyna Śliwińska.

źródło i zdjęcia: RuckZuck

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum