Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Sprzęt AGD

Nowa pralka do zabudowy w ofercie Candy

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-12-02

Firma Candy zaprezentowała nową pralkę do zabudowy. Model, który jest już dostępny na polskim rynku, wyróżnia się dużym załadunkiem - 9 kg. Pralkę wyposażono w silnik inwerterowy, dzięki czemu jest cicha i oszczędna.

Pralka Candy CBWMS914TWH to najlepszy wybór dla osób, które są zdecydowane na urządzenie do zabudowy i szukają funkcjonalnej pralki o dużym załadunku.

Nowość w ofercie Candy rozwiązuje ten problem. Istotną zaletą tych pralek jest także wybór programów szybkich: 14', 30', 44' oraz 59'. Urządzenie ma aż cztery programy, które trwają krócej niż godzinę, a są w 100% skuteczne!

Aqua Plus z troską o komfort użytkowników

Wartą uwagi opcją dostępną w tym urządzeniu jest funkcja Aqua Plus, która działa z wybranymi programami. Jej zalety docenią osoby o delikatnej i wrażliwej skórze, u których nawet najmniejsze pozostałości detergentu mogą powodować podrażnienia oraz alergie.

Funkcja ta pozwala prać rzeczy w znacznie większej ilości wody, co w połączeniu ze specjalnym cyklem rotacji bębna, zapewniając lepszy efekt prania oraz płukania, dzięki całkowitemu rozpuszczeniu się środków piorących.

Kolejną opcją, którą można stosować z programami prania, jest wybór trzech stopni zabrudzenia, które zapewniają wpływ na wydajność pracy urządzenia. Dodatkowy panel sterowania zwiększy zaś komfort korzystania z pralki. Bardzo przydatna jest też funkcję Mix Power System +. W początkowej fazie cyklu unikalna technologia łączy wodę i detergent w jeden roztwór, który następnie wnika we wszystkie włókna tkaniny.

Osoby, które preferują zarządzanie domowymi obowiązkami z poziomu smartfona, mogą korzystać z aplikacji simply-Fi. Można w niej odbierać praktyczne wskazówki, które pomogą im w pełni wykorzystywać potencjał nowej pralki Candy.

Nowe pralki do zabudowy Candy CBWMS914TWH są dostępne w sprzedaży w sklepach Media Expert w cenie 1799 zł.

źródło i zdjęcia: Candy Hoover

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum