Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Płytki ceramiczne, akcesoria

Skandynawski styl w nowoczesnym wydaniu - kolekcja Inpoint Tubądzin

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-11-05

Wraz z nadejściem jesieni każdy szuka kontaktu z ciepłem natury, także w łazience, będącej miejscem relaksu i wyciszenia. Kolory i faktury naturalnego drewna, przełamane czarną mozaiką z bursztynowymi żyłami to świetne rozwiązanie. Nie tylko do łazienki!

Kolekcja Inpoint jest najnowszą propozycją płytek w rozmiarze 30 x 60 cm. Ich premiera odbyła się na targach Cersaie w Mediolanie. Kolekcję zaprezentowano także podczas Warsaw Home, gdzie spotkała się z dużym uznaniem miłośników minimalizmu i prostoty. Kolekcja ta świetnie sprawdzi się nie tylko w łazience, ale też w salonie, a nawet w pokojach gościnnych.

Drewnopodobne płytki występują w kolekcji w dwóch wariantach: naturalnego, matowego drewna (płytka ścienna INPOINT, 598 x 298 mm, cena: 103,94 zł za m2) oraz trójwymiarowej struktury INPOINT STR. W tej ostatniej wykorzystano kształt szewronu, tworząc bardzo oryginalną wizualnie (oraz w dotyku!) powierzchnię.

Ponieważ jednak trendy na 2020 r. kierują się w stronę przepychu i luksusu, w tej kolekcji także można znaleźć ekscentryczny akcent. Dekoracyjna mozaika w kształcie czarnych polerowanych trójkątów złamie jasny skandynawski styl. Nieregularne, bursztynowe żyłki przecinające płytkę dodają jej lekkiego klimatu vintage, a nieregularny kształt daje szerokie możliwości ułożenia płytek.

Mozaika świetnie sprawdza się zarówno z białą, jak i drewnopodobną płytką. Może wypełnić całą ścianę lub stanowić jedynie dodatek do całej przestrzeni.

Mozaika ścienna INPOINT

Tym, którym zależy na dyskretniejszym akcencie przełamującym jasne odcienie, projektanci kolekcji proponują czarną, połyskującą listwę ścienną INPOINT, o wymiarach 598 x 39 mm (cena: 21,89 zł za sztukę). Listwa pasuje do każdego elementu kolekcji, nadając przestrzeni klasyczny, elegancki sznyt.

W kolekcji INPOINT można znaleźć także białą matową płytkę ścienną (ALL IN WHITE, wymiary: 598 x 298 cm; cena: 103,94 zł za m2), oraz dwie płytki gresowe na posadzki.

W zależności od wyboru, projektowane pomieszczenie może być jasne i przytulne (biała płytka gresowa UNIT PLUS WHITE, wymiary 598 x 298 mm, cena 124,85 zł za m2), jak i wyróżniać się ciemną posadzką płytka gresowa INPOINT (wymiary 598 x 298 mm, cena 69,92 zł za m2), o wyglądzie postarzanego drewna, nieco nierównomiernie pomalowanego czarną farbą.

źródło i zdjęcia: Tubądzin

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum