Płyty Higieniczne z PCW z jonami srebra

Płyty Higieniczne z PCW zawierają jony srebra, które zabijają oraz hamują rozwój najczęściej występujących bakterii. Wykorzystywane są jako wewnętrzne okładziny ścienne w budownictwie, dedykowane dla pomieszczeń w których wskazane jest utrzymanie higieny i zapobieganie rozwojowi bakterii.

Płyty Higieniczne z PCW z jonami srebra
Robelit Produkty do ogrodu, szklarnie, agrotkaniny, kratka trawnikowa, podesty i sztachety kompozytowe
www.robelit.pl
Robelit Produkty do ogrodu, szklarnie, agrotkaniny, kratka trawnikowa, podesty i sztachety kompozytowe
Dane kontaktowe:
34) 377 42 98
Legionów 79, 42-200 Częstochowa
Zobacz firmę w innym dziale: Płyty z tworzyw sztucznych

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Płyty Higieniczne z PCW charakteryzują się:

  • prostotą montażu,

  • wysoką odpornością na ogień,

  • długotrwałym działaniem bakteriobójczym,

  • prostotą w utrzymaniu czystości.

Płyty Higieniczne z PCW to lekkie i trwałe rozwiązanie dla pokrycia ścian wewnątrz budynków jako alternatywa dla rozwiązań standardowych takich jak glazura czy okładziny ścienne ze stali nierdzewnej.  Odporne na wilgoć, chemikalia gwarantują długotrwały efekt w ochronie przeciw rozmnażaniu się bakterii.  Zaletą ich jest łatwość w obróbce i montażu. Po zamontowaniu można na nich dokonywać obróbek oraz zmian w wystroju wnętrza.

Dzięki swoim właściwościom płyty Higieniczne PCW znajdują zastosowanie w:

  • 1. Budynkach użyteczności publicznej: szkołach, łazienkach, toaletach, lotniskach, kuchniach itp.

  • 2. Przemyśle spożywczym: zakładach produkcji żywności, sortowniach, pomieszczeniach magazynowo chłodniczych, samochodach do transportu żywności.

  • 3. Obiektach medycznych: pomieszczeniach sterylnych/brudownikach, szpitalach, klinikach, fabrykach leków.

  • 4. Rolnictwie: sortownie jajek, komorach chłodniczo magazynowych, hodowle drobiu oraz farmy mleczne.

Dzięki zawartym w płytach jonom srebra, płyty Higieniczne PCW wyznaczają nowe standardy dla okładzin ściennych do specjalistycznych zastosowań. Zawarte w nich jony srebra zabijają oraz hamują rozwój najczęściej występujących bakterii. Zarysowana lub zadrapana płyta jest równie skuteczna w blokowaniu rozwoju bakterii jak płyta nienaruszona. Dodatkowym atutem przemawiającym za użyciem płyt higienicznych PCW jako okładzin ściennych w miejscach takich jak szpitale, sale operacyjne, kuchnie zbiorowego żywienia itp. są całkowite koszty montażu oraz eksploatacji.

Koszty montażu są porównywanie niższe niż koszty glazury czy płyt ze stali nierdzewnej. Koszty utrzymania w czystości tego typu pomieszczeń zmniejszają się ze względu na fakt iż nie ma konieczności stosowania specjalnych środków bakteriobójczych do czyszczenia powierzchni tych płyt. Po użyciu standardowych płynów czyszczących zawarte w płytach jony srebra eliminują rozmnażające się bakterie i drobnoustroje.

Źródło: Robelit

Więcej