Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Pusta

Nowe modele kotłów Keller

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2013-05-21

W maju w ofercie marki Keller, należącej do Grupy SBS, pojawiło się kilka ciekawych nowości, w tym nowe modele kotłów: Keller Dual retortowe dwupaleniskowe, oraz zmodernizowane kotły miałowe z automatyką i kotły węglowe KWS. Nowością w ofercie są kotły retortowe dwupaleniskowe Keller Dual.

Kotły te przeznaczone są do pracy w wodnych instalacjach centralnego ogrzewania systemu otwartego, oraz zamkniętego z zastosowaniem odpowiednich zabezpieczeń przed przegrzaniem, i przygotowane do wysokoefektywnego spalania węgla kamiennego typu eko-groszek w trybie automatycznym. W trybie ręcznym możliwe jest również palenie sezonowanym drewnem lub węglem kamiennym większej granulacji. Kotły dostępne są w mocach 15kW i 25kW.
Znane na rynku kotły Keller KWS oraz miałowe zostały udoskonalone, wprowadzono w nich kilka nowych, istotnych rozwiązań.

Nowe modele kotłów Keller. Płynna modulacja mocy w zakresie 1 % - 100 %, , sterowanie pompami c.o., c.w.u., cyrkulacyjną i podłogową, czujnik spalin w zestawie – to główne zalety nowych rozwiązań zastosowanych we wszystkich modelach kotłów. Sterownik z czujnikiem spalin dodatkowo umożliwiający podłączenie modułu GSM oraz modułu internetowego dostępny jest w standardowej ofercie. Dodatkowo duże drzwi komory zasypowej, dodatkowe drzwi do czyszczenia wymiennika kotłowego i możliwość zamiany kierunku otwierania drzwi – prawe/lewe powodują, że kotły są przyjaźniejsze w obsłudze. Wszystkie kotły pracują w trybie lato/zima – umożliwiającym przygotowanie ciepłej wody użytkowej poza sezonem grzewczym. Kotły produkowane są w Polsce na nowoczesnych liniach produkcyjnych i spawane robotami przemysłowymi – mówi Marcin Stawiany z Grupy SBSdzięki temu  użytkownicy mają gwarancję ich wysokiej jakości i długiego okresu bezawaryjnej pracy. Serwis fabryczny door-to-door i liczne wyposażenie dodatkowe to elementy wzbogacające ofertę.

Źródło: Grupa SBS

Więcej

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum