Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Panele

Nature 4V – nowa kolekcja paneli podłogowych firmy Classen

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2012-10-22

Katowice, 22 października 2012 – Classen, renomowany producent podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych, znów poszerzył swoją ofertę. Nowa kolekcja paneli podłogowych Nature 4V to dowód na to, że dębowe dekory i synchroniczna struktura są sposobem na podłogę przypominającą tę z prawdziwego drewna. Nowa propozycja producenta to idealne rozwiązanie dla tych, którzy marzą o pięknej, drewnianej podłodze, a nie chcą nadszarpnąć domowego budżetu.

Do ponad 130 modeli paneli podłogowych proponowanych przez firmę Classen dołączyły kolejne cztery. Nowa kolekcja Nature 4V występuje w dekorach Dąb Tarbek miodowy, jasny, naturalny i brązowy. Naturalne odcienie paneli oraz specjalnie wyprofilowane brzegi zwane V-fugą, sprawiają, że podłoga przypomina tę wykonaną z desek drewnianych.

Drewniana podłoga to marzenie wielu z nas. Jest ponadczasowa, elegancka, ale też niezwykle kosztowna. My przekonujemy dziś, że można uzyskać podobny efekt, nie nadszarpując domowego budżetu. Panele podłogowe z kolekcji Nature 4V dzięki strukturze synchronicznej przypominają bowiem te z prawdziwego drewna do tego stopnia, iż trudno odróżnić je od podłóg drewnianych – mówi Piotr Zieleźny, Product Manager w firmie Classen.  

Deski z kolekcji Nature 4V pokryte zostały strukturą synchroniczną, w której tłoczenia pokrywają się ze słojami. Dzięki temu prezentują się niezwykle naturalnie. Ponadto, w cenie niespełna 55 zł za metr kwadratowy otrzymujemy wyjątkowo wysoką jakość, która gwarantuje trwałość podłogi przez długie lata.

Oryginalne dekory i wyprofilowane krawędzie w postaci V-fugi to nie jedyne walory paneli podłogowych z kolekcji Nature 4V. Kolejną ich zaletą jest łatwy i szybki sposób montażu. Classen Megaloc, bezklejowy sposób układania, gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach oraz równie szybki i prosty demontaż.

Nature 4V – nowa kolekcja paneli podłogowych firmy Classen. Dzięki wysokiej klasie ścieralności AC4 panele z kolekcji Nature 4V przeznaczone są do pomieszczeń mieszkalnych i do budynków użyteczności publicznej. Co istotne, są również przystosowane do układania na wodnym ogrzewaniu podłogowym. Sugerowana cena paneli podłogowych Nature 4V: 54,90 zł/m2.

Źródło: Classen

Więcej

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum