Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Panele

Kolekcja paneli podłogowych Adventure 4V z nowymi dekorami

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2012-09-25

Kolekcja paneli podłogowych Adventure firmy Classen składa się obecnie z trzynastu dekorów. Do wzorów Jesion Bradford, Teak Calamba, Dąb Filadelfia oraz dębowych Hamilton, Sutton, Doncaster, Marcone i Lindau dołączyło kolejne pięć.

Kolekcja paneli podłogowych Adventure 4V, która  bejmuje 13 dekorów, cieszy się stale rosnącą popularnością. Dlatego też, od wprowadzenia linii na rynek, powiększyliśmy ją już trzykrotnie. Jest to dowód na to, że wysoka jakość może iść w parze z atrakcyjną ceną. Panele o ponadprzeciętnej wytrzymałości, z oryginalnymi dekorami i brzegami wykończonymi V-fugą wcale nie muszą kosztować majątku – mówi Piotr Zieleźny, Product Manager w firmie Classen.

Dąb Bergen, Dąb Pasadena, Dąb Cassada, Dąb Portand i Dąb Alaska to naturalne odcienie, dzięki którym podłoga będzie przypominać tę wykonaną z desek drewnianych. Oryginalne dekory to jednak nie jedyne walory paneli podłogowych z kolekcji Adventure 4V. Ich naturalny wygląd to również zasługa właściwości. Deski są węższe od standardowych, przez co optycznie powiększają wnętrze, w którym są ułożone. Aby różnica między prawdziwą deską drewnianą a panelem była niemal niezauważalna Classen zastosował strukturę drewna, a krawędzie paneli zostały estetycznie wykończone V-fugą.
 
Panele podłogowe z kolekcji Adventure 4V są również łatwe i szybkie w montażu. Classen Megaloc, bezklejowy sposób układania, gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach oraz równie szybki i prosty demontaż. Dzięki wysokiej klasie ścieralności AC4 przeznaczone są do pomieszczeń mieszkalnych i do budynków użyteczności publicznej. Co istotne, są również przystosowane do układania na wodnym ogrzewaniu podłogowym.

Sugerowana cena paneli podłogowych Adventure 4V: 48,90 zł/m2.

Źródło: Classen-Pol

Więcej

 

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum