Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Panele

Wakacyjny remont pokoju dziecięcego z panelami Hello Kitty i Kids

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2012-06-11

Zbliża się koniec roku szkolnego, dzieci wyjeżdżają na wakacje, zatem czas na… remont! Jak gustownie, a zarazem w sposób, który zachwyci naszą pociechę urządzić pokój dziecięcy? Classen poleca panele podłogowe w oryginalne, bajkowe wzory z kolekcji Hello Kitty i serii Kids z kolekcji Joy.

- Wyjazd dzieci na wakacje to doskonała okazja, aby sprawnie przearanżować ich pokój. Możemy wówczas puścić wodzę fantazji i w wyjątkowy sposób urządzić dziecięce królestwo – mówi Aneta Gardynik, specjalista ds. marketingu i reklamy w Classen – Podłoga w pokoju dziecka jest miejscem, na którym spędza ono aktywnie większość czasu. Aby wytrzymała uderzenia twardych przedmiotów czy rysowanie kółkami samochodzików, wybierzmy panele laminowane, które zdobione wizerunkiem kotki Hello Kitty oraz innych animowanych postaci z pewności przypadną do gustu najmłodszym i zarazem najbardziej wymagającym klientom.

Wzory paneli podłogowych Kids i Hello Kitty zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o wszystkich miłośnikach bajek, szczególnie dzieci. Kids (kolekcja Joy) to deski z kolorowymi rysunkowymi postaciami: pieskami, kotkami, kurczaczkami, owieczkami i kwiatkami. Panele zdobią też pojedyncze angielskie słowa i zwroty (sleep well, home sweet home, play with me, cheese), dzięki czemu podłoga może mieć również walor edukacyjny. Opakowanie paneli (8 szt.) zawiera także deski bez wzoru, optymalnie jest bowiem deski z tej kolekcji układać naprzemiennie.

Linia dedykowana fanom najbardziej znanej bohaterki japońskich kreskówek Hello Kitty to szerokie panele z dekorami kotki, panel z kwiatem hawajskim i ze wzorem w tle. Podobnie, jak przy serii Kids, zaleca się naprzemienne układanie desek (wzór Hello Kitty i panel z wzorem w tle).

W zaprojektowaniu pokoju dziecięcego z pomocą przyjdzie nam również znajdujący się na naszej stronie internetowej konfigurator. Wystarczy wybrać pomieszczenie, w tym wypadku pokój dziecięcy, dopasować panele z kolekcji Hello Kitty lub serii Kids, a następnie dobrać do nich kolory ścian czy wzór tapety – dodaje Aneta Gardynik – Program pomoże także obliczyć konieczną dla danego pomieszczenia ilość desek.  

Podłogi o bajkowych wzorach dzięki swojej grubości (8 mm) oraz wysokiej klasie ścieralności (AC4) są wyjątkowo wytrzymałe, a ich gładka struktura znacznie ułatwia zachowanie czystości. Classen Megaloc, bezklejowy sposób układania gwarantuje ponadto najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach oraz szybki i prosty montaż oraz demontaż.

  • Sugerowana cena detaliczna paneli podłogowych Hello Kitty: 59,90 zł/m2

  • Sugerowana cena detaliczna paneli podłogowych z serii Kids z kolekcji Joy: 42,90 zł/m2

Konfigurator Classen znajduje się pod adresem: http://konfigurator.classen.pl/pl/konfigurator,235.html

Źródło: Classen

Więcej

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum