Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Panele

Challenge 4V i Party 4V – nowe kolekcje paneli podłogowych

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2012-05-24

Dwie kolekcje paneli podłogowych, sześć dębowych dekorów i V-fuga na krawędziach każdej z desek – Challenge 4V i Party 4V poszerzyły ofertę firmy Classen w sieci marketów budowlanych Leroy Merlin.

Renomowany producent podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych poleca obecnie klientom sklepów dla „domu z pomysłem” panele przypominające te z naturalnego drewna.

Challenge 4V i Party 4V – nowe kolekcje paneli podłogowych 

Kolekcję Challenge 4V tworzą dwa dekory: Dąb Lugano i Dąb Arusha. Wyraźna struktura desek powoduje, iż podłoga wygląda na naturalnie drewnianą. Wrażenie to potęguje dodatkowo estetyczne wykończenie krawędzi paneli zwane V-fugą. Dzięki wysokiej odporności na ścieranie (AC4) oraz grubości (8mm) linia przeznaczona jest do montażu we wszystkich domowych pomieszczeniach, także tych najmocniej eksploatowanych, czyli korytarzach i przedsionkach.

Dęby Belville, Varese, Vicenza i Marbella to z kolei dekory należące do kolekcji Party 4V. Deski posiadają specjalnie wyprofilowane krawędzie, dzięki czemu również przypominają te z prawdziwego drewna. Panele z kolekcji Party 4V przeznaczone są, podobnie jak Challenge 4V, do montażu we wszystkich domowych pomieszczeniach.

Zgodnie z najlepszymi standardami jakości Classen, krawędzie paneli w obu kolekcjach pokryte zostały specjalną kompozycją wosków Isowaxx, które zabezpieczają je przed wnikaniem wilgoci. Szybki i łatwy montaż desek umożliwi zastosowany system Megaloc.

Kolekcje, które dotychczas produkowaliśmy wyłącznie dla sieci Leroy Merlin, cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o podłogi z trochę wyższego segmentu. Wprowadziliśmy podłogi z V-fugą, ponieważ widzimy ogromne zainteresowanie takimi produktami. Dzięki temu nasza oferta w marketach Leroy Merlin stała się jeszcze bardziej kompletna – mówi Piotr Zieleźny, Product Manager w firmie Classen.

W sklepach dla „domu z pomysłem” można obecnie kupić cztery kolekcje Classen dedykowane tylko tej sieci: Party, Party 4V, Style oraz Challenge 4V. Dodatkowo w sieci Leroy Merlin można nabyć inne podłogi Classen, które znajdują się w ofercie katalogowej.

Sugerowane ceny detaliczne brutto:

  • Kolekcja paneli podłogowych Challenge 4V – ok. 48,89 zł/m2

  • Kolekcja paneli podłogowych Party 4V– ok. 39,89 zł/m2

Źródło: Classen-Pol

Więcej

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum