Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Panele

Fronty meblowe Creativ - nowość od Classen

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2011-04-06

Możliwość zabudowy wnęk, łatwość montażu i kolorystyka dopasowana do drzwi i ościeżnic to najważniejsze wyróżniki mobilnego systemu frontów meblowych Creative od Classen. System frontów meblowych Creative to możliwość kształtowania każdego wnętrza według indywidualnej koncepcji.

Renomowany producent podłóg, drzwi wewnętrznych, ościeżnic, listew podłogowych oraz drewnopochodnych elementów meblowych poszerzył swoją ofertę. Tym samym jest jedynym producentem z tak szerokim pakietem produktów umożliwiających kreatywną i kompleksową aranżację wnętrz.

Creative to mobilny system frontów meblowych do zabudowy wolnych przestrzeni i wnęk. Fronty wykonane są  materiału drewnopochodnego, oklejonego foliami drewnopodobnymi. Wzornictwo i kolorystyka folii dopasowane zostały do skrzydeł drzwiowych i ościeżnic producenta, dzięki czemu łatwiej jest zaprojektować spójną, uporządkowaną przestrzeń oraz dobrać kolejne dodatki.

- Urządzając mieszkanie coraz częściej chcemy mieć wszystko idealnie do siebie dopasowane. System frontów meblowych Creative z najnowszej oferty firmy Classen jest odpowiedzią na współczesne wyzwania aranżacyjne - mówi Jarosław Dymek, Produkt Manager z firmy Classen.

Nowy system frontów Creative firmy Classen to wygoda, oszczędność czasu i możliwość kształtowania każdego wnętrza według indywidualnej koncepcji. Ze względu na szeroki wybór barw i rozmiarów system pozwala na uporządkowanie m.in. garderoby czy pokoju ucznia, czyli miejsc, gdzie zwykle najtrudniej ten porządek utrzymać.

Nowość od Classen - fronty meblowe Creative dostępne są w sześciu tradycyjnych dekorach (akacja, dąb polski, orzech, dąb bielony, klon 1K, orzech 1K) oraz w trzech egzotycznych (cocobolo, calvados, cedr). Producent nie zapomniał też o najmłodszych, dla których przygotował trzy fantazyjne dekory: laser, babilon i quazar.

Źródło: Imago Public Relations

Więcej

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum