Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Zostań ekspertem od nowoczesnych systemów meblowych z Hettich Academy

Hettich Academy rusza z nowym programem szkoleniowym!

Zostań ekspertem od nowoczesnych systemów meblowych z Hettich Academy
Hettich Polska Okucia do systemów szuflad i prowadnic, zawiasy, systemy do drzwi przesuwnych i składanych
web.hettich.com
Hettich Polska Okucia do systemów szuflad i prowadnic, zawiasy, systemy do drzwi przesuwnych i składanych
Dane kontaktowe:
61 816 83 00
Lusowo, ul. Wierzbowa 48, 62-080 Tarnowo Podgórne

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Szkolenia, czyli co?

Hettich Polska od dawna oferuje swoim klientom wsparcie techniczne, w tym dedykowane szkolenia produktowe. Nasza oferta szkoleń jest elastyczna i dostosowana do potrzeb klientów, obejmując różnorodne zakresy i formy.

Teraz wprowadzamy nowość – program szkoleniowy skierowany do projektantów, architektów i stolarzy, którzy nie są naszymi bezpośrednimi klientami. Program ten jest idealny dla tych, którzy chcą poznać nasze rozwiązania lub podszkolić się w technikach montażu.

To oferta dla tych, którzy poszukują innowacyjnych i niebanalnych rozwiązań do swoich projektów oraz dla tych, którzy pod okiem ekspertów chcą krok po kroku doskonalić swoje umiejętności w zakresie prawidłowego montażu naszych okuć w gotowych meblach.

Kto może wziąć udział w szkoleniach?

Nasz program szkoleniowy został precyzyjnie dostosowany do potrzeb różnych grup zawodowych. Projektanci potrzebują innych informacji niż stolarze, dlatego przygotowaliśmy dwa główne bloki szkoleniowe:

  • Szkolenia produktowo-asortymentowe dla architektów i projektantów
  • Szkolenia produktowo-montażowe dla stolarzy

Szkolenia produktowo-asortymentowe dla architektów i projektantów

Na tych szkoleniach zdobędziesz podstawową wiedzę o naszych produktach. Nauczysz się, jak szybko wyszukiwać informacje na temat naszych systemów meblowych oraz jak prawidłowo dobierać ich komponenty do potrzeb klienta. Po zakończeniu szkolenia będziesz znać cechy poszczególnych okuć i będziesz dysponować argumentami, które przekonają stolarza lub klienta końcowego do ich zastosowania w projektach.

Szkolenia produktowo-montażowe dla stolarzy

Te szkolenia są stricte techniczne. Przekażemy Ci podstawową teorię produktową, ale główny nacisk położymy na praktykę. Będziesz miał okazję samodzielnie zmontować szuflady, zawiasy oraz systemy do szaf. Nauczysz się, jak korzystać z naszych szablonów i maszyn oraz dowiesz się, jakie narzędzia warto mieć na wyposażeniu warsztatu. Dodatkowo poznasz narzędzia elektroniczne, które ułatwią Twoją codzienną pracę i pozwolą zaoszczędzić czas.

Raz, a Dobrze!

W przypadku szkoleń montażowych jeden dzień dedykowany jest jednej grupie produktowej. Chcemy przekazać Ci pełną wiedzę produktową i nauczyć prawidłowego montażu naszych okuć. Skupimy się na jednym produkcie, abyś nauczył się go raz, a dobrze.

Nasze szkolenia dostarczą Ci niezbędnej wiedzy i umiejętności, dzięki którym będziesz tworzyć nowoczesne meble zgodnie z najnowszymi trendami. Po ukończeniu szkoleń będziesz mógł niemal z zamkniętymi oczami wykorzystać nowoczesne systemy okuć Hettich w swoich projektach, wyróżniając się na tle konkurencji.

Nasi eksperci

Nasze szkolenia prowadzi duet trenerów z długoletnim stażem w Hettich Polska – Paweł Borkowski oraz Wojciech Zarzycki. Obaj zaczynali pracę w dziale sprzedaży, a na okuciach i technologii meblowej znają się jak mało kto.

Ekspert Hettich: Paweł Borkowski
Ekspert Hettich: Paweł Borkowski

Obaj to praktycy, który niejeden mebel skonstruowali i zmontowali. Obaj to eksperci w swoim fachu. Służą Wam swoją wiedzą i doświadczeniem nie tylko podczas szkoleń ale także na etapie wdrażania wiedzy w praktyce i przy ewentualnych wyzwaniach związanych z montażem naszych produktów.

Ekspert Hettich: Wojciech Zarzycki
Opis

Co, gdzie, kiedy?

Aby maksymalnie ułatwić dostęp do informacji o naszych szkoleniach, przygotowaliśmy specjalny landing page. Znajdziesz tam szczegółowe opisy poszczególnych szkoleń, terminy ich odbywania oraz formularz rejestracyjny, za pomocą którego możesz zapisać się na wybrane szkolenie.

Wystarczy, że się zarejestrujesz, a w wybranym terminie pojawisz się na szkoleniu. My zajmiemy się resztą. Szkolenia są bezpłatne i odbywają się w naszej siedzibie w podpoznańskim Lusowie.

Chcemy, abyś otrzymał dokładnie tę wiedzę, której potrzebujesz. Jeśli jesteś producentem mebli lub prowadzisz hurtownię okuć meblowych i chciałbyś kompleksowo przeszkolić cały swój zespół, skontaktuj się z nami. Wykorzystaj formularz kontaktowy dostępny na stronie. Wspólnie ustalimy zakres, miejsce i termin dedykowanego Twojej firmie szkolenia.

Do zobaczenia na sali szkoleniowej!

źródło i zdjęcia: Hettich