Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
OknoPlus Okna z PVC i aluminium
www.oknoplus.com.pl
OknoPlus Okna z PVC i aluminium
Dane kontaktowe:
12 277 57 00, 0 800 13 00 54 (infolinia)
Zgodna 55, 30-444 Kraków-Libertów

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Okno LUXE - autorski pomysł Dyrektora Generalnego OknoPlus

Nowe okno LUXE OknoPlus to dowód na to, że granice technologii i designu w tej branży nie są wyznaczone. Kolejny raz okazuje się, że jedyną granicą jest wyobraźnia.

Okno LUXE - autorski pomysł Dyrektora Generalnego OknoPlus

Co zatem wyróżnia nowoczesne okna LUXE na tle konkurencji? Jedną z najważniejszych cech, które wyróżnia LUXE, jest jego minimalistyczny design. Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na ukrycie skrzydła, okuć i odwodnień, dzięki czemu zewnętrzna część okna wygląda jak stałe szklenie w ramie. Ale to nie wszystko.

Całości dopełniają bardzo wąskie profile, których szerokość wynosi zaledwie 57 milimetrów, zaś od strony fasady widoczna szerokość profilu to zaledwie 15 milimetrów. Takie okna stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną maksymalnego doświadczenia estetycznego, zachowując elegancką oszczędność wzorniczą.

Potencjalny złodziej nie dostanie się do domu przez wypchnięcie szyby, deszcz nie będzie wpływał między profil a uszczelkę, a okno będzie mogło mieć jeszcze większe wymiary niż standardowe, nie tracąc przy tym na wytrzymałości na negatywny wpływ warunków atmosferycznych. Wszystko dzięki autorskiej technologii DSB®, której na rynku, poza marką OknoPlus, nie oferuje jeszcze nikt.

źródło i zdjęcia: OknoPlus