PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Kostka brukowa, tarasy, obrzeża

Duże kostki gładkie Futuro Kolormix - nowoczesność i wygoda w jednym

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-09-15

Kostka Futuro odmienia przestrzeń, dodając jej nowoczesności i wygody w użytkowaniu. Dostępna w dwóch wariantach – jako trzyelementowa kostka Futuro i pojedyncze, większe Futuro Grande – kostka jest bezfazowa, co daje gładką nawierzchnię z minimalnymi spoinami. Jej lico oraz boczne krawędzie są gładkie, a rysunek nawierzchni jest wyraźnie liniowy, co sprawia, że kostka Futuro jest często wybierana także na tarasy.

Jednym z największych atutów kostki Futuro jest jej bogata kolorystyka. Futuro kolormix dostępne jest w ośmiu starannie dobranych miksach kolorystycznych, które są wzorowane na barwach występujących w naturze. Aby uzyskać równomiernie nasycony melanż kolorów, nawierzchnię z kostek kolormix należy układać równocześnie z kilku palet. Paleta barw kolormix może funkcjonować samodzielnie lub być zestawiana ze wszystkimi kolekcjami producenta.

Futuro kolormix to kostka o klasycznej fakturze, która łączy w sobie nowoczesność z wygodą użytkowania. Dzięki bezfazowej, trzyelementowej formie kostka jest niezwykle praktyczna. Jej forma jest przeznaczona do układania liniowego, a uzupełnieniem są pojedyncze kostki: długa, prostokątna Futuro Grande i kwadratowe: większa – Futuro Quadro i mniejsza – Holland I bezfazowy. Kostka Futuro kolormix to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie zarówno estetykę, jak i funkcjonalność.

źródło i zdjęcia: Chyżbet