PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Narzędzia

Kärcher wprowadza nowe modele myjek wysokociśnieniowych: HD Super Class Classic

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-09-15

Kärcher, znany producent sprzętu czyszczącego, rozszerza swoją ofertę o nowe modele myjek wysokociśnieniowych: HD 10/21-4 S Classic, HD 10/25-4 S Classic, HD 13/18-4 S Classic i HD 17/15-4 S Classic. Nowe urządzenia, zaprojektowane z myślą o profesjonalnych użytkownikach w sektorach rolniczym i budowlanym, gwarantują wydajność i niezawodność w trudnych warunkach.

Nowe myjki wysokociśnieniowe Kärcher z serii HD Super Class Classic są solidne i mocne. Dzięki ciśnieniu roboczemu wynoszącemu 250 bar i przepływowi wody do 1700 l/h, są w stanie skutecznie usuwać nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Wewnątrz urządzeń znajdują się wytrzymałe tłoki ceramiczne, a na zewnątrz solidna stalowa rama klatkowa, co zapewnia ich trwałość nawet podczas ekstremalnych obciążeń.

Silnik chłodzony powietrzem lub wodą, zaprojektowany z myślą o trwałości urządzenia, zapewnia optymalną wydajność chłodzenia, nawet w wysokich temperaturach otoczenia. Trwała konstrukcja potężnej pompy z wałem korbowym gwarantuje nie tylko niskie koszty konserwacji, ale także krótsze przestoje w pracy.

Nowe myjki ciśnieniowe zostały skonstruowane specjalnie z uwzględnieniem potrzeb profesjonalistów działających w branżach rolniczej i budowlanej
Nowe myjki ciśnieniowe zostały skonstruowane specjalnie z uwzględnieniem potrzeb profesjonalistów działających w branżach rolniczej i budowlanej

Nowe modele myjek Kärcher posiadają wiele funkcji ułatwiających pracę. Mogą zasysać wodę z głębokości do jednego metra, co sprawia, że są idealne tam, gdzie wymagane jest korzystanie z alternatywnych źródeł wody. Posiadają również zintegrowany filtr wody, który wydłuża żywotność urządzenia. Dodatkowo, urządzenia mogą być używane z ciepłą wodą o temperaturze do 60°C, co przyspiesza proces usuwania brudu i tłuszczu.

Kärcher zdecydował się również na ułatwienie obsługi urządzeń. Dzięki systemowi Easy!Lock, akcesoria do myjek są łatwe i intuicyjne w montażu. Przejrzyste i łatwo dostępne elementy sterujące dodatkowo uprzyjemniają pracę z urządzeniami.

Nowe myjki wysokociśnieniowe Kärcher to solidne, wydajne i niezawodne urządzenia, które sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach. Idealne dla profesjonalistów z sektorów rolniczego i budowlanego, gwarantują skuteczne usuwanie najbardziej uporczywych zabrudzeń.

źródło i zdjęcia: Kärcher Sp. z o.o.