PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Ceramika łazienkowa, wanny, kabiny prysznicowe

Kerria Plus - modułowa rewolucja wśród kabin prysznicowych

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-03-16

Jak powinna wyglądać idealna kabina prysznicowa? Oczywiście, powinna być funkcjonalna, wytrzymała, przestronna, dopasowana do wnętrza oraz atrakcyjna wizualnie. Naszym zdaniem jednak odpowiedź jest jeszcze prostsza - idealna kabina prysznicowa powinna być dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb, możliwości oraz oczekiwań. 

Dzięki nowemu systemowi Kerria Plus od Deante, jest to możliwe. Ten modułowy system innowacyjny sprawi, że wybór kabiny prysznicowej będzie prosty, intuicyjny i nieuciążliwy.

Jak wybrać kabinę prysznicową?

Wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej do łazienki nie jest prostym przedsięwzięciem. Należy bowiem uwzględniać wiele zmiennych – wymiary tej kabiny, wielkość łazienki, potrzeby konkretnych użytkowników, rodzaj zabudowy, wykorzystany materiał, konstrukcję, kształt kabiny, mechanizm otwierania drzwi czy wymagania montażowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że droga od rozpoczęcia poszukiwań do podjęcia finalnej decyzji może być bardzo czasochłonna, by nie powiedzieć, że… żmudna i uciążliwa.

Dzięki Kerria Plus wybór idealnego rozwiązania do Twojej łazienki staje się prosty,
Dzięki Kerria Plus wybór idealnego rozwiązania do Twojej łazienki staje się prosty

Innowacyjny produkt Deante, czyli modułowy system Kerria Plus, całkowicie niweluje ten problem i wręcz przeciwnie – sprawia, że wybór idealnego rozwiązania do Twojej łazienki staje się prosty, intuicyjny i bezproblemowy. Właśnie taki, jak powinien być!

źródło i zdjęcia: Deante