Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Rolety Fakro w kolorze Viva Magenta

W życiu codziennym wszędzie otaczają nas kolory i to one odgrywają bardzo ważną rolę w naszym funkcjonowaniu. Wpływają na samopoczucie, poprawiają nastrój oraz dostarczają emocji i siły. Instytut Pantone kolorem roku 2023 ogłosił kolor Viva Magenta – to odcień wywodzący się z rodziny czerwieni i wyrażający nowy sygnał siły. Nowy kolor roku to czerwień zachęcająca do eksperymentowania i wyrażania siebie bez ograniczeń.

Rolety Fakro w kolorze Viva Magenta
Fakro Okna i wyłazy dachowe
www.fakro.pl
Fakro Okna i wyłazy dachowe
Dane kontaktowe:
18 444 04 44
Węgierska 144 A, 33-300 Nowy Sącz
Zobacz firmę w innym dziale: Schody i balustrady

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Firma FAKRO podąża za nowymi trendami, często też je wyznacza. Już kolejny raz do swojej oferty dodaje rolety okienne, które mają intrygować, inspirować i wypełniać wnętrze modnymi barwami.

Viva Magenta to kolor przepełniony radością, energią i witalnością. Nawiązuje do pierwotnych sił natury i przyrody. Ma wnosić optymizm, symbolizuje nowe otwarcie i patrzenie z radosną perspektywą w przyszłość. Tak dokładnie w FAKRO postrzegany jest dom. Wypełniony radosnymi dźwiękami życia rodzinnego, kolorami wnętrz, grą świateł i ciepłem domowego ogniska. Tym przyjemniej jest uzupełniać go dodatkami, które nie tylko dodadzą koloru na czasie, ale także wpłyną na komfort życia mieszkańców.

Takimi produktami są rolety do okien dachowych, które FAKRO wprowadziło do swojej oferty w obecnym kolorze roku Viva Magenta. W ofercie FAKRO rolety ARF Print w kolorze Viva Magenta to nie tylko zaciemnienie, ale także niezwykła dekoracja wnętrza. Idealnie dopasowana sprawia, że okno dachowe zyskuje kolor i charakter, a roleta uzupełnia je o dodatkowe funkcje.

W trend koloru roku równie dobrze wpisuje się roleta plisowana APF (609), która sprawdza się nie tylko jako ochrona przeciwsłoneczna, ale także wyjątkowa i praktyczna dekoracja poddasza. Struktura plastra miodu zapewni zaciemnienie i poprawę izolacyjności. Kolor natomiast dostarczy energii potrzebnej do pracy i zabawy w pomieszczeniu.)

Z roletami ARF Print i APF zapewnisz swoim pomieszczeniom przyjemny mrok nawet w bardzo słoneczne dni. Taka ochrona przed mocnymi promieniami słonecznymi padającymi prosto w oczy, czy w monitory, to spokój przy pracy osób dorosłych, niczym niezakłócona zabawa dzieci i komfort podczas drzemki lub odpoczynku.

Należy jednak pamiętać, że możliwa jest regulacja ilości wpadającego światła, ponieważ rolety te można zatrzymać w dowolnym miejscu w prowadnicach. Do ich zalet należy również sam fakt zapewnienia prywatności i związanego z nią bezpieczeństwa oraz w pewnym stopniu oszczędności, ponieważ dzięki roletom wewnętrznym możemy ograniczyć straty ciepła w chłodne dni. Tyle korzyści w jednym, dopasowanym do obecnych trendów produkcie.

Wraz z decyzją o zaproszeniu do swojego domu koloru roku 2023 Viva Magenta, zyskujemy nowoczesność, jesteśmy up-to-date i wprowadzamy radość do wnętrz. Wybierając przy tym dodatki do okien dachowych, jakimi są rolety wewnętrzne od FAKRO, dopełniamy poddasze komfortem, wygodą i zdecydowanie podnosimy jakość codziennego życia mieszkańców.

źródło i zdjęcia: Fakro