PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Konstrukcje przeszklone, ogrody zimowe

Nadchodzi era ALU. Nowe rozwiązania w rodzinie Reveal OknoPlus

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2022-11-23

Choć mogłoby się wydawać, że o aluminiowej stolarce powiedziano już niemal wszystko, OknoPlus udowadnia, że jeszcze wiele przed nami. Koniec roku przynosi bowiem początek nowej ery w dziedzinie rozwoju produktów z aluminium. Do rodziny Reveal dołączają rozwiązania, których na polskim rynku jeszcze nie było. Co marka przygotowała dla klientów i inwestorów? Poznajcie Reveal Unique oraz Reveal Loft! Reveal Unique - rozwiązanie, którego branża jeszcze nie widziała.

Reveal Unique - rewolucja w dziedzinie profili ALU

Czy nowoczesne okno aluminiowe może dziś zaskoczyć czymś więcej niż monumentalnym formatem lub jeszcze doskonalszą termiką? Może, a nawet powinno, czego doskonałym przykładem jest Reveal Unique, którego nazwa nie jest bynajmniej na wyrost.

- To prawdziwa rewolucja w dziedzinie profili ALU i niespotykana technologia, którą dołączamy do oferty jako pierwsi w Polsce - mówi Dawid Mickiewicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu marki OknoPlus. - Po miesiącach szczegółowych testów i niezwykle zaawansowanych badaniach, wprowadzamy na rynek autorską technologię DSB (Double Static Base) pozwalającą korzystać z zalet szklenia statycznego w rozwiązaniach aluminiowych. To innowacja, której w Polsce nie oferuje jeszcze nikt - dodaje.

Technologia STV, używana przy produkcji wielkoformatowych okien PVC, nie tylko zwiększa statykę megaformatowych przeszkleń, ale pozwala tworzyć panoramiczne okna, którym niestraszne będą nawet najbardziej śmiałe wizje projektowe. Dziś, dzięki innowacji OknoPlus, niemożliwe jest na wyciągnięcie ręki.

Choć funkcjonalność ewoluuje, ulega zmianie, parametry pozostają niezmiennie wysokie. Uw - 0,7 W/m2K, wodoszczelność w klasie premium, podwyższona odporność na wiatr, sprawiają, że te nowoczesne okna staną się niezawodnym uzupełnieniem domów energooszczędnych oraz pasywnych. O spokojny sen domowników zadbają również szyby wklejane na taśmie, najwyższej jakości zaczepy antywyważeniowe oraz okucia Select.

Reveal Loft - minimalizm na miarę XXI wieku

Są takie projekty, w których nie ma miejsca na żadne kompromisy - zarówno w kontekście wizualnym, jak i funkcjonalnym. Wiekowe kamienice, zabytki, budownictwo postindustrialne lub inspirowane nimi nowoczesne wnętrza oraz bryły wymagają rozwiązań z duszą.

Takich, w których innowacje i zdobycze technologiczne tworzą spójną całość z wyjątkowym wzornictwem, nawiązującym do minionych wieków. Taka właśnie jest druga nowość OknoPlus - Reveal Loft.

To, co czyni Loft oknem wyjątkowym to nie tylko unikatowy, zewnętrzny krój skrzydła, ale również niezwykle niskie złożenie skrzydła i ramy - zaledwie 97 mm! Dzięki temu zyskujemy w naszym oknie aż 9% więcej szyby, a co za tym idzie o wiele więcej naturalnego światła.

Reveal Unique oraz Reveal Loft to również 20% więcej gazu izolacyjnego w szybach, pakiet 56 mm w standardzie, ciepła ramka Swisspacer docinana w narożach pod kątem prostym. Ot, okna aluminiowe w najlepszym możliwym wydaniu. A to nie koniec niespodzianek!

Źródło i zdjęcia: OknoPlus