PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Ceramika łazienkowa, wanny, kabiny prysznicowe

Tubo - nowa kolekcja baterii łazienkowych i kuchennych od Deante

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2022-09-20

Nowa kolekcja baterii łazienkowych i kuchennych marki Deante odwołuje się do ponadczasowej klasyki. Łączy elementy chromowane, najwyższej jakości, o uniwersalnych kształtach, które będą pasowały do wielu aranżacji wnętrz.

Bateria wannowa Tubo to ponadczasowa elegancja i wysoka jakość wykonania. Wyposażona jest w aerator napowietrzający strumień, który znacznie ogranicza zużycie wody. Ceramiczna głowica i mosiężny korpus zapewniają długowieczność i trwałość produktu.

Ceramiczny, mechaniczny przełącznik funkcji umożliwia zmianę wypływu strumienia wody nawet przy niskim ciśnieniu. Uniwersalny kształt baterii wpasuje się do każdej aranżacji łazienkowej.

Bateria umywalkowa wykonana jest z wysokojakościowego mosiądzu i wykończona w ponadczasowym chromie. Produkt wyposażony został w aerator napowietrzający strumień wody, co przekłada się na mniejsze zużycie tego cennego zasobu. Klasyczny kształt baterii idealnie odnajdzie się zarówno w małych łazienkach, jak i w przestronnych salonach kąpielowych.

Stojąca bateria bidetowa Tubo wykonana została z trwałego mosiądzu i wykończona w błyszczącym chromie. Posiada aerator, który napowietrza wodę, zmniejszając tym samym jej zużycie. Ceramiczna głowica zapewnia szczelność i niezawodność produktu. Bateria wykończona jest w błyszczącym chromie i idealnie wpisuje się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne aranże.

Tubo - nowa kolekcja baterii łazienkowych i kuchennych od Deante
Tubo - nowa kolekcja baterii łazienkowych i kuchennych od Deante

Bateria zlewozmywakowa Tubo cechuje się solidnym wykonaniem - ma mosiężny korpus, ceramiczną głowicę oraz obrotową wylewkę ze stali nierdzewnej. Bateria wyposażona jest w aerator napowietrzający strumień wody. Tego typu rozwiązanie znacznie ogranicza zużycie wody. Produkt wykończony jest w ponadczasowym, błyszczącym chromie, dlatego sprawdzi się w każdej aranżacji.

Źródło i zdjęcia: Deante

Budujemy Dom wrzesień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska październik 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2022

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum