Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
WOBET-HYDRET - Oczyszczalnie biologiczne, przepompownie ścieków, szamba
WOBET-HYDRET Oczyszczalnie biologiczne, przepompownie ścieków, szamba
www.wobet-hydret.pl

WOBET-HYDRET Oczyszczalnie biologiczne, przepompownie ścieków, szamba

Dane kontaktowe:
42 712 00 41
Ks. Mikołajczyka 4-10, 95-070 Rąbień

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 44289
O firmie

Mottem firmy Wobet-Hydret, z siedzibą w Woli Grzymkowej i Aleksandrowie Łódzkim, od samego początku jest: polska myśl techniczna i polska produkcja w trosce o nasze środowisko. Poprzez współpracę z polskimi placówkami badawczymi i instytutami naukowymi, zaangażowanymi w sprawy oczyszczania ścieków, firma znacząco rozwinęła technologię produkcji zbiorników na ścieki z polietylenu oraz systemów oczyszczania ścieków, które spełniają wymogi PN-EN.

Oczyszczalnie Wobet-Hydret
Oczyszczalnie Wobet-Hydret

Sukcesywnie zwiększane doświadczenie oraz stały rozwój działu technologicznego umożliwił producentowi oczyszczalni ścieków stopniowe wprowadzenie nowych wyrobów i rozszerzanie zakresu oferty. W związku z ciągłym wzrostem wymagań rynkowych zmodyfikowaniu uległo zaplecze produkcyjne, które obecnie umożliwia kompleksową obsługę klienta, obejmującą doradztwo, projektowanie oraz instalację.

Wobet-Hydret oferuje różnorodne warianty oczyszczalni dla domów jednorodzinnych, szkół, obiektów wczasowych oraz małych osiedli. Na wszystkie oferowane oczyszczalnie ścieków firma posiada Atesty Higieniczne oraz Certyfikaty. Wartym podkreślenia jest fakt, iż przedsiębiorstwo Wobet-Hydret jest inicjatywą całkowicie polską, opartą wyłącznie o autorską myśl techniczną, popartą wieloletnim doświadczeniem.

W swojej działalności stawia na jakość i profesjonalizm.

W ofercie:

 • oczyszczalnie ścieków drenażowe,
 • oczyszczalnie ścieków biologiczne,
 • zbiorniki bezodpływowe,
 • studnie wodomierzowe,
 • studnie kanalizacyjne,
 • przepompownie ścieków,
 • zbiorniki na wodę deszczową.

Oferowane oczyszczalnie ścieków biologiczne i drenażowe oraz produkty powiązane (szamba szczelne, studnie kanalizacyjne, studnie wodomierzowe), zyskały uznanie zarówno u odbiorców krajowych jak i zagranicznych, w swoim dotychczasowym dorobku firma zgromadziła w sumie ponad trzydzieści nagród i wyróżnień. Jakość produktów, utrzymywana jest nieprzerwanie na najwyższym poziomie. Za sprawą szerokiego zaplecza technicznego możliwe jest modyfikowanie oferty pod względem indywidualnych wymagań Klienta. Dzięki czemu Wobet-Hydret jest bezkonkurencyjny wobec renomowanych firm polskich jak i zagranicznych w tej branży.

Nagrody i wyróżnienia:

 • „Żagiel Rozwoju”– Ostróda
 • „Złota Kielnia” – Andrychów
 • „Golden Helmet” Bulding Solution – Nadarzyn
 • wyróżnienia na Interbud w Łodzi i na Mazury Expo

Certyfikaty: ISO 9001 i ISO14001

Usługi: możliwość zakupu na terenie całej polski, w rozbudowanej sieci Składów Fabrycznych.