Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 82246
ARKA Sp. z o.o. Sp.k

ARKA Sp. z o.o. Sp.k

Pompy obiegowe, osprzęt do kotłów, głowice zawory i zestawy termostatyczne, system rur i złączek
Telefon 94 341 77 19
Adres Ogrodowa 5, 76-004 Sianów
Historia firmy Arka działa w branży instalacyjnej od 1999 roku. Od 18 lat dokłada starań by stać się dla naszych Klientów partnerem w biznesie. Zmieniamy się by sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców, biorąc udział w całym procesie handlowym, obejmującym szkolenia, dostawy, serwis i opiekę posprzedażową. Wiele lat pracy rynkowej skłoniło nas do poszukiwania produktów dostosowanych do potrzeb instalatorów. Część... Czytaj więcej
ARKA Sp. z o.o. Sp.k

Historia firmy

Arka działa w branży instalacyjnej od 1999 roku. Od 18 lat dokłada starań by stać się dla naszych Klientów partnerem w biznesie.

Zmieniamy się by sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców, biorąc udział w całym procesie handlowym, obejmującym szkolenia, dostawy, serwis i opiekę posprzedażową.

Wiele lat pracy rynkowej skłoniło nas do poszukiwania produktów dostosowanych do potrzeb instalatorów. Część znaleźliśmy u naszych renomowanych partnerów z firm Tucai, Jimten, Sobime i Icma, a część stworzyliśmy od podstaw: projektując nowe wzory, zastrzegając je jako marki własne pod nazwami: Calido, Duro i Duro-System, Circula i Crudo.
Produkcję zlecamy w fabrykach OEM – gwarantujących wykonanie w jakości oczekiwanej przez Klientów, następnie produkty certyfikujemy, biorąc odpowiedzialność za ich jakość i serwis.

Współpracujemy z Politechniką Koszalińską w zakresie wzornictwa przemysłowego oraz badań wytrzymałościowych i certyfikacyjnych.

Rzetelnie realizujemy misję firmy dostarczając produkty wysokiej jakości, spełniające surowe normy europejskie.
Pracujemy zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2008, który jest sprawnym narzędziem do ciągłego podnoszenia jakości usług i zwiększania efektywności firmy.

Zapraszamy do współpracy!

Misja firmy

Działalność firmy ARKA polega na dopasowującej się do potrzeb rynku, profesjonalnej sprzedaży produktów innowacyjnych, tak aby dotarły one do każdego profesjonalnego Instalatora i ułatwiły mu pracę.

Polityka jakości

Nasi partnerzy to firmy oferujące europejską jakość i szeroką gamę produktów. Pracujemy zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2008, który jest sprawnym narzędziem do ciągłego podnoszenia jakości usług i zwiększania efektywności firmy. Długoterminowa współpraca z naszymi hiszpańskimi partnerami zaowocowała wyjątkowymi rozwiązaniami logistycznymi, pozwalającymi na realizację zamówień w ciągu 48 godzin, co skutkuje stale powiększającymi się zyskami naszych partnerów biznesowych.

Nagrody i wyróżnienia dla firmy Arka

Arka należy do Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Cyklicznie bierze udział w konkursie "KOSZALIŃSKI DENAR", którą to nagrodę otrzymywaliśmy w roku 2005, 2009, 2010, 2012 i 2014 r. W konkursie tym oceniany jest m.in. efekt ekonomiczny firmy, dynamika wzrostu zatrudnienia, terminowa realizacja zobowiązań czy wartość inwestycji własnych.

17.11.2016 podczas Kongresu 590 w Jasionce firma Arka otrzymała Nominację do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii „LIDER MŚP”.  W tej kategorii znaleźliśmy się w gronie trzech nominowanych firm z całego kraju. 

W maju 2016 roku na uroczystej gali w Szczecinie otrzymaliśmy nagrodę miesięcznika FORBES.
Znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, które przekroczyły granicę 15 procent wzrostu w latach 2012-2014.
Dodatkowo oceniane były: rentowność, płynność bieżąca, nie zaleganie z płatnościami oraz wynik finansowy.
Dane finansowe pochodziły z oficjalnych informacji przekazanych przez przedsiębiorstwa do Krajowego Rejestru Sądowego.

Z kolei w marcu 2016 roku Arka otrzymała nagrodę "ORŁY WPROST" przyznawaną przez Tygodnik "Wprost" - nagroda dla przedsiębiorczych i wyjątkowych, którzy w szczególny sposób zasłużyli się dla swoich regionów. Firma ARKA została wyróżniona jako "Firma z największym średnim wzrostem zysku netto w województwie zachodniopomorskim w latach 2012 – 2014".

Również w marcu 2016 roku Instytut Europejskiego Biznesu przyznał firmie Arka wyróżnienie za dynamiczny rozwój i wysoką efektywność działania – Certyfikat "MOCNA FIRMA GODNA ZAUFANIA 2015".

W lutym 2015 roku Gmina i Miasto Sianów przyznało nam nagrodę "RYBOGRYF 2015" w kategorii gospodarczej.

Jesteśmy dumni z wszystkich tych nagród, ponieważ jest to nasz wspólny sukces i docenienie naszej pracy.”

Arka pomaga dzieciom

We wrześniu 2015 roku podjęliśmy współpracę z Fundacją Pomocy Dzieciom MAGIA. Jest to Fundacja w której 100% przekazywanych środków trafia do potrzebujących Dzieci. Postanowiliśmy przekazywać Fundacji 5 groszy od każdego sprzedanego zaworu CALIDO.

 

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum