Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 108744
ARKA Sp. z o.o. Sp.k - Pompy obiegowe, osprzęt do kotłów, głowice zawory i zestawy termostatyczne, system rur i złączek

ARKA Sp. z o.o. Sp.k Pompy obiegowe, osprzęt do kotłów, głowice zawory i zestawy termostatyczne, system rur i złączek

Telefon 94 341 77 19
E-mail arka@arka-instalacje.pl
Adres Ogrodowa 5, 76-004 Sianów
Historia firmy Od lat z powodzeniem dokładamy starań, by stać się dla naszych Klientów partnerem w biznesie, biorąc udział w całym procesie handlowym, obejmującym szkolenia, dostawy, serwis i opiekę posprzedażową. Wykorzystując zdobytą wiedzę przekształciliśmy przedsiębiorstwo handlowe w nowoczesną firmę budującą od podstaw i produkt i filozofię sprzedaży. Projektujemy innowacyjne rozwiązania techniczno-wzornicze... Czytaj więcej
ARKA Sp. z o.o. Sp.k

Historia firmy

Od lat z powodzeniem dokładamy starań, by stać się dla naszych Klientów partnerem w biznesie, biorąc udział w całym procesie handlowym, obejmującym szkolenia, dostawy, serwis i opiekę posprzedażową. Wykorzystując zdobytą wiedzę przekształciliśmy przedsiębiorstwo handlowe w nowoczesną firmę budującą od podstaw i produkt i filozofię sprzedaży. Projektujemy innowacyjne rozwiązania techniczno-wzornicze i zastrzegamy je w Urzędzie Patentowym.

Dostarczamy klientom wyprodukowane z użyciem własnych form wyroby.
Odpowiadamy za nie i kontrolujemy na każdym etapie produkcji. Dzięki stałemu kontaktowi z Klientami poznajemy bieżące potrzeby rynkowe i odpowiadamy na nie opracowując pożądane rozwiązania we własnym dziale projektowym, we współpracy z Politechniką Koszalińską. O jakości naszej pracy i produktów świadczą przyznane nam nagrody oraz certyfikaty ISO 9001:2015 i CE. Marki własne naszych produktów to Calido, Duro, Circula i Crudo, współpracujemy również z renomowanymi europejskimi dostawcami, firmami Tucai, Jimten, Sobime oraz Icma.

Zapraszamy do współpracy!

Misja firmy

Ułatwiamy pracę instalatorom tworząc z pasją innowacyjne produkty.

Polityka jakości

Pracujemy zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2015, który jest sprawnym narzędziem do ciągłego podnoszenia jakości usług i zwiększania efektywności firmy.

Nagrody i wyróżnienia

Firma Arka należy do Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, który jest największą organizacją pracodawców w Polsce i organizatorem plebiscytu Dobra Firma 2020 - przyznał naszej firmie nagrodę w kategorii “Najbardziej Efektywny Pracodawca województwa zachodniopomorskiego”.

Nagroda przyznawana jest na podstawie „twardych” danych z KRS oraz wskaźników opracowanych przez ekspertów ZPP, na podstawie których powstaje lista firm z danego regionu spełniających kryteria przyjęte w poszczególnych kategoriach. Wybór kandydatów do nagród odbywa się przy współpracy z renomowaną agencją wywiadu gospodarczego - Info Veriti Polska Sp. z o.o.

Cyklicznie bierzemy udział w konkursie "KOSZALIŃSKI DENAR", którą to nagrodę otrzymywaliśmy w roku 2005, 2009, 2010, 2012, 2014 i 2019 r. W konkursie tym oceniany jest m.in. efekt ekonomiczny firmy, dynamika wzrostu zatrudnienia, terminowa realizacja zobowiązań czy wartość inwestycji własnych.

 • W styczniu 2021 roku nasza firma została wyróżniona w prestiżowym rankingu DIAMENTY FORBESA wśród firm o przychodach 50-250 mln. DIAMENTY FORBESA to ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności.
 • 12 kwietnia 2019 r. na Gali MTP w Poznaniu odebraliśmy nagrodę - Złoty Medal MTP Wybór Konsumentów dla zaworu Calido serii Ogród BIS.
 • W lutym 2019 roku otrzymaliśmy od Gminy i Miasta Sianów nagrodę “RYBOGRYF 2018” w kategorii gospodarczej.
 • W roku 2018 tygodnik „Wprost” przyznał nam nagrodę „ORLY WPROST”. Nagroda została przyznana przedsiębiorstwom, które osiągnęły największy przeciętny procentowy wzrost zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat.
 • Sąd Konkursowy MTP na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych INSTALACJE 2018, oceniający innowacyjne rozwiązania, przyznał ZŁOTY MEDAL MTP zaworowi czerpalnemu CALIDO serii OGRÓD BIS. Spośród wszystkich laureatów Złotego Medalu, głosami internautów i zwiedzających, zawór ten otrzymał również tytuł Złoty Medal 2018 - Wybór Konsumentów. Wyróżnienie to jest dowodem uznania całej branży instalacyjnej.
 • Pod koniec 2017 roku nasza firma została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w IX edycji Konkursu Efektywna Firma 2016 za wysoką efektywność działania na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.
 • 17.11.2016 podczas Kongresu 590 w Jasionce nasza firma otrzymała Nominację do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii „LIDER MŚP”. W tej kategorii znaleźliśmy się w gronie trzech nominowanych firm z całego kraju.
 • W maju 2016 roku na uroczystej gali w Szczecinie otrzymaliśmy nagrodę miesięcznika FORBES. Znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, które przekroczyły granicę 15 procent wzrostu w latach 2012-2014. Dodatkowo oceniane były: rentowność, płynność bieżąca, nie zaleganie z płatnościami oraz wynik finansowy. Dane finansowe pochodziły z oficjalnych informacji przekazanych przez przedsiębiorstwa do Krajowego Rejestru Sądowego.
 • Z kolei w marcu 2016 roku otrzymaliśmy nagrodę "ORŁY WPROST" przyznawaną przez Tygodnik "Wprost" - nagroda dla przedsiębiorczych i wyjątkowych, którzy w szczególny sposób zasłużyli się dla swoich regionów. Firma ARKA została wyróżniona jako "Firma z największym średnim wzrostem zysku netto w województwie zachodniopomorskim w latach 2012 – 2014".
 • Również w marcu 2016 roku Instytut Europejskiego Biznesu przyznał nam wyróżnienie za dynamiczny rozwój i wysoką efektywność działania - Certyfikat "MOCNA FIRMA GODNA ZAUFANIA 2015".
 • W lutym 2015 roku Gmina i Miasto Sianów przyznało nam nagrodę "RYBOGRYF 2015" w kategorii gospodarczej.

Jesteśmy dumni z wszystkich tych nagród, ponieważ jest to nasz wspólny sukces i docenienie naszej pracy.”

Pomagamy dzieciom

We wrześniu 2015 roku podjęliśmy współpracę z Fundacją Pomocy Dzieciom MAGIA. Jest to Fundacja w której 100% przekazywanych środków trafia do potrzebujących Dzieci. Postanowiliśmy przekazywać Fundacji 5 groszy od każdego sprzedanego zaworu CALIDO.

Z kolei w sierpniu 2018 roku podjęliśmy współpracę z Sianowską Fundacją JESTEŚMY RAZEM, której głównym celem jest niesienie pomocy osobom potrzebującym na terenie gminy i miasta Sianów. Postanowiliśmy przekazywać Fundacji 10 groszy od każdej sprzedanej baterii DURO.

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska sierpień 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2022

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum