Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 99467
ARKA Sp. z o.o. Sp.k - Zawory, kształtki mosiężne i żeliwne, węże wodne i gazowe, syfony

ARKA Sp. z o.o. Sp.k Zawory, kształtki mosiężne i żeliwne, węże wodne i gazowe, syfony

Telefon 94 341 77 19
E-mail arka@arka-instalacje.pl
Adres Ogrodowa 5, 76-004 Sianów
Historia firmy Działamy w branży instalacyjnej od 1999 roku. Od 22 lat dokładamy starań by stać się dla naszych Klientów partnerem w biznesie, biorąc udział w całym procesie handlowym, obejmującym szkolenia, dostawy, serwis i opiekę posprzedażową. Wykorzystując zdobytą wiedzę przekształciliśmy przedsiębiorstwo handlowe w nowoczesną firmę budującą od podstaw i produkt i filozofię sprzedaży. Projektujemy innowacyjne... Czytaj więcej
ARKA Sp. z o.o. Sp.k

Historia firmy

Działamy w branży instalacyjnej od 1999 roku. Od 22 lat dokładamy starań by stać się dla naszych Klientów partnerem w biznesie, biorąc udział w całym procesie handlowym, obejmującym szkolenia, dostawy, serwis i opiekę posprzedażową. Wykorzystując zdobytą wiedzę przekształciliśmy przedsiębiorstwo handlowe w nowoczesną firmę budującą od podstaw i produkt i filozofię sprzedaży. Projektujemy innowacyjne rozwiązania techniczno-wzornicze i zastrzegamy je w Urzędzie Patentowym.

Dostarczamy klientom wyprodukowane z użyciem własnych form wyroby.
Odpowiadamy za nie i kontrolujemy na każdym etapie produkcji. Dzięki stałemu kontaktowi z Klientami poznajemy bieżące potrzeby rynkowe i odpowiadamy na nie opracowując pożądane rozwiązania we własnym dziale projektowym, we współpracy z Politechniką Koszalińską. O jakości naszej pracy i produktów świadczą przyznane nam nagrody oraz certyfikaty ISO 9001:2015 i CE. Marki własne naszych produktów to Calido, Duro, Circula i Crudo, współpracujemy również z renomowanymi europejskimi dostawcami, firmami Tucai, Jimten, Sobime oraz Icma.

Zapraszamy do współpracy!

Misja firmy

Ułatwiamy pracę instalatorom tworząc z pasją innowacyjne produkty.

Polityka jakości

Pracujemy zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2015, który jest sprawnym narzędziem do ciągłego podnoszenia jakości usług i zwiększania efektywności firmy.

Nagrody i wyróżnienia

Firma Arka należy do Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, który jest największą organizacją pracodawców w Polsce i organizatorem plebiscytu Dobra Firma 2020 - przyznał naszej firmie nagrodę w kategorii “Najbardziej Efektywny Pracodawca województwa zachodniopomorskiego”.

Nagroda przyznawana jest na podstawie „twardych” danych z KRS oraz wskaźników opracowanych przez ekspertów ZPP, na podstawie których powstaje lista firm z danego regionu spełniających kryteria przyjęte w poszczególnych kategoriach. Wybór kandydatów do nagród odbywa się przy współpracy z renomowaną agencją wywiadu gospodarczego - Info Veriti Polska Sp. z o.o.

Cyklicznie bierzemy udział w konkursie "KOSZALIŃSKI DENAR", którą to nagrodę otrzymywaliśmy w roku 2005, 2009, 2010, 2012, 2014 i 2019 r. W konkursie tym oceniany jest m.in. efekt ekonomiczny firmy, dynamika wzrostu zatrudnienia, terminowa realizacja zobowiązań czy wartość inwestycji własnych.

 • W styczniu 2021 roku nasza firma została wyróżniona w prestiżowym rankingu DIAMENTY FORBESA wśród firm o przychodach 50-250 mln. DIAMENTY FORBESA to ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności.
 • 12 kwietnia 2019 r. na Gali MTP w Poznaniu odebraliśmy nagrodę - Złoty Medal MTP Wybór Konsumentów dla zaworu Calido serii Ogród BIS.
 • W lutym 2019 roku otrzymaliśmy od Gminy i Miasta Sianów nagrodę “RYBOGRYF 2018” w kategorii gospodarczej.
 • W roku 2018 tygodnik „Wprost” przyznał nam nagrodę „ORLY WPROST”. Nagroda została przyznana przedsiębiorstwom, które osiągnęły największy przeciętny procentowy wzrost zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat.
 • Sąd Konkursowy MTP na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych INSTALACJE 2018, oceniający innowacyjne rozwiązania, przyznał ZŁOTY MEDAL MTP zaworowi czerpalnemu CALIDO serii OGRÓD BIS. Spośród wszystkich laureatów Złotego Medalu, głosami internautów i zwiedzających, zawór ten otrzymał również tytuł Złoty Medal 2018 - Wybór Konsumentów. Wyróżnienie to jest dowodem uznania całej branży instalacyjnej.
 • Pod koniec 2017 roku nasza firma została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w IX edycji Konkursu Efektywna Firma 2016 za wysoką efektywność działania na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.
 • 17.11.2016 podczas Kongresu 590 w Jasionce nasza firma otrzymała Nominację do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii „LIDER MŚP”. W tej kategorii znaleźliśmy się w gronie trzech nominowanych firm z całego kraju.
 • W maju 2016 roku na uroczystej gali w Szczecinie otrzymaliśmy nagrodę miesięcznika FORBES. Znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, które przekroczyły granicę 15 procent wzrostu w latach 2012-2014. Dodatkowo oceniane były: rentowność, płynność bieżąca, nie zaleganie z płatnościami oraz wynik finansowy. Dane finansowe pochodziły z oficjalnych informacji przekazanych przez przedsiębiorstwa do Krajowego Rejestru Sądowego.
 • Z kolei w marcu 2016 roku otrzymaliśmy nagrodę "ORŁY WPROST" przyznawaną przez Tygodnik "Wprost" - nagroda dla przedsiębiorczych i wyjątkowych, którzy w szczególny sposób zasłużyli się dla swoich regionów. Firma ARKA została wyróżniona jako "Firma z największym średnim wzrostem zysku netto w województwie zachodniopomorskim w latach 2012 – 2014".
 • Również w marcu 2016 roku Instytut Europejskiego Biznesu przyznał nam wyróżnienie za dynamiczny rozwój i wysoką efektywność działania - Certyfikat "MOCNA FIRMA GODNA ZAUFANIA 2015".
 • W lutym 2015 roku Gmina i Miasto Sianów przyznało nam nagrodę "RYBOGRYF 2015" w kategorii gospodarczej.

Jesteśmy dumni z wszystkich tych nagród, ponieważ jest to nasz wspólny sukces i docenienie naszej pracy.”

Pomagamy dzieciom

We wrześniu 2015 roku podjęliśmy współpracę z Fundacją Pomocy Dzieciom MAGIA. Jest to Fundacja w której 100% przekazywanych środków trafia do potrzebujących Dzieci. Postanowiliśmy przekazywać Fundacji 5 groszy od każdego sprzedanego zaworu CALIDO.

Z kolei w sierpniu 2018 roku podjęliśmy współpracę z Sianowską Fundacją JESTEŚMY RAZEM, której głównym celem jest niesienie pomocy osobom potrzebującym na terenie gminy i miasta Sianów. Postanowiliśmy przekazywać Fundacji 10 groszy od każdej sprzedanej baterii DURO.

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum