Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 57539
Elektra - System ochrony przed śniegiem i lodem SnowTec, SelfTec, FreezeTec, VCDR, VC, VCD

Elektra System ochrony przed śniegiem i lodem SnowTec, SelfTec, FreezeTec, VCDR, VC, VCD

Telefon 22 843 32 82
E-mail info@elektra.pl
Adres K. Kamińskiego 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki
Firma ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego, które mogą być układane jako ogrzewanie podłogowe wewnątrz pomieszczeń lub zabezpieczenie różnych elementów i powierzchni na zewnątrz budynków: zjazdów do garaży, chodników, ramp, rurociągów z wodą, rur z wodą pitną, zaworów, siłowników, dachów, wpustów dachowych, rynien i rur spustowych. ... Czytaj więcej
Elektra

Firma ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego, które mogą być układane jako ogrzewanie podłogowe wewnątrz pomieszczeń lub zabezpieczenie różnych elementów i powierzchni na zewnątrz budynków: zjazdów do garaży, chodników, ramp, rurociągów z wodą, rur z wodą pitną, zaworów, siłowników, dachów, wpustów dachowych, rynien i rur spustowych.

  Przeciwoblodzeniowa instalacja ELEKTRA zabezpieczająca okap dachu spadzistego

Grupy kabli i mat grzejnych ELEKTRA do zabezpieczeń przed zamarzaniem i oblodzeniem

Przewody grzejne ELEKTRA TuffTec™

Przewody dedykowane do układania w miejscach narażonych na trudne warunki instalacji i/lub pracy. Odporne na chwilową temperaturę ekspozycji (240°C), co pozwala na montaż bezpośrednio w asfalcie. Przeznaczone do ochrony przed śniegiem i lodem powierzchni zewnętrznych, np. zjazdów do garaży, chodników, dachów, rynien i rur spustowych. Moc jednostkowa: 30 W/m.

Maty grzejne ELEKTRA SnowTec®Tuff

Maty przeznaczone do układania w miejscach narażonych na trudne warunki instalacji i/lub pracy (duża wytrzymałość mechaniczna). Odporne na chwilową temperaturę ekspozycji (240°C), co pozwala na montaż bezpośrednio w asfalcie. Służą do ochrony przed śniegiem i lodem powierzchni zewnętrznych, np. zjazdów do garaży, chodników i ramp. Moc jednostkowa: 400 W/m².

Przewody grzejne ELEKTRA SelfTec®

Przewody grzejne zakończone przewodem zasilającym z hermetyczną wtyczką, przeznaczone do samodzielnego montażu – nie wymagają zastosowania regulatora, jedynie włączenia podczas opadów śniegu. Moc jednostkowa (+10°C): 16 W/m.

Przewody grzejne ELEKTRA SelfTec® DW

Przewody grzejne, które są stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz rur. Mają dwuwarstwową powłokę (pierwszą z poliolefiny bezhalogenowej oraz dodatkową, zewnętrzną z LDPE dopuszczonego do kontaktu z żywnością) oraz atest PZH pozwalający na umieszczenie ich w rurociągach z wodą pitną. Moc jednostkowa (+10°C): 10 W/m.

Przewody grzejne ELEKTRA SelfTec®PRO

Przewody grzejne, które przeznaczone są do rozbudowanych instalacji, montowane przez instalatorów ze względu na konieczność zakończenia przewodu i połączenia z przewodem zasilającym. Moc jednostkowa: 10, 20 lub 33 W/m.

Przewody grzejne ELEKTRA SelfTec®PRO TC

Przewody grzejne, które tworzą zaawansowany system ochrony przeciwzamarzaniowej elementów podatnych na uszkodzenia wywołane niską temperaturą, odporne na działanie wysokich temperatur podczas pracy i w stanie wyłączonym. Moc jednostkowa: 30 W/m².

Przewody grzejne ELEKTRA FreezeTec®

Przewody grzejne dostępne w określonych długościach, nie wymagają dodatkowego sterowania. Składają się z przewodu grzejnego zintegrowanego z termostatem oraz przewodu zasilającego z hermetyczną wtyczką. Przeznaczone do prostych instalacji (siłowniki, zawory i rury o śr. do 50 mm), do samodzielnego montażu. Moc jednostkowa: 12 W/m.

Maty grzejne ELEKTRA SnowTec®

To gotowe do układania elementy, składające się z przewodu Elektra VCD, upiętego taśmą w kształt maty. Do montażu wymagają obszaru o prostokątnych kształtach. Przeznaczone do ochrony przed śniegiem i lodem powierzchni zewnętrznych, np. zjazdów do garaży, chodników, ramp. Moc jednostkowa: 300 W/m².

Przewody grzejne ELEKTRA VCD25

Jednostronnie zasilane przewody grzejne, które przeznaczone są do ochrony przed śniegiem i lodem powierzchni zewnętrznych o skomplikowanych kształtach (schodów, chodników itp.). Moc jednostkowa: 25 W/m.

Ochrona przeciwoblodzeniowa schodów na zewnątrz budynku z wykorzystaniem przewodów ELEKTRA VCD25

Przewody grzejne ELEKTRA VCDR

Przewody są dostępne w określonych długościach, zakończone przewodem zasilającym. Powłoka zewnętrzna przewodu jest odporna na działanie wysokich temperatur i promieniowania UV. Przeznaczone do zabezpieczania rynien i rur spustowych oraz ochrony połaci dachowych i krawędzi dachów przed mrozem, śniegiem czy lodem. Moc jednostkowa: 20 W/m.

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA