Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 62346
Elektra - System ochrony przed śniegiem i lodem SnowTec, SelfTec, FreezeTec, VCDR, VC, VCD

Elektra System ochrony przed śniegiem i lodem SnowTec, SelfTec, FreezeTec, VCDR, VC, VCD

Telefon 22 843 32 82
E-mail info@elektra.pl
Adres K. Kamińskiego 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki
Firma ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego, które mogą być układane jako ogrzewanie podłogowe wewnątrz pomieszczeń lub zabezpieczenie różnych elementów i powierzchni na zewnątrz budynków: zjazdów do garaży, chodników, ramp, rurociągów z wodą, rur z wodą pitną, zaworów, siłowników, dachów, wpustów dachowych, rynien i rur spustowych. ... Czytaj więcej
Elektra

Firma ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego, które mogą być układane jako ogrzewanie podłogowe wewnątrz pomieszczeń lub zabezpieczenie różnych elementów i powierzchni na zewnątrz budynków: zjazdów do garaży, chodników, ramp, rurociągów z wodą, rur z wodą pitną, zaworów, siłowników, dachów, wpustów dachowych, rynien i rur spustowych.

  Przeciwoblodzeniowa instalacja ELEKTRA zabezpieczająca okap dachu spadzistego

Grupy kabli i mat grzejnych ELEKTRA do zabezpieczeń przed zamarzaniem i oblodzeniem

Przewody grzejne ELEKTRA TuffTec™

Przewody dedykowane do układania w miejscach narażonych na trudne warunki instalacji i/lub pracy. Odporne na chwilową temperaturę ekspozycji (240°C), co pozwala na montaż bezpośrednio w asfalcie. Przeznaczone do ochrony przed śniegiem i lodem powierzchni zewnętrznych, np. zjazdów do garaży, chodników, dachów, rynien i rur spustowych. Moc jednostkowa: 30 W/m.

Maty grzejne ELEKTRA SnowTec®Tuff

Maty przeznaczone do układania w miejscach narażonych na trudne warunki instalacji i/lub pracy (duża wytrzymałość mechaniczna). Odporne na chwilową temperaturę ekspozycji (240°C), co pozwala na montaż bezpośrednio w asfalcie. Służą do ochrony przed śniegiem i lodem powierzchni zewnętrznych, np. zjazdów do garaży, chodników i ramp. Moc jednostkowa: 400 W/m².

Przewody grzejne ELEKTRA SelfTec®

Przewody grzejne zakończone przewodem zasilającym z hermetyczną wtyczką, przeznaczone do samodzielnego montażu – nie wymagają zastosowania regulatora, jedynie włączenia podczas opadów śniegu. Moc jednostkowa (+10°C): 16 W/m.

Przewody grzejne ELEKTRA SelfTec® DW

Przewody grzejne, które są stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz rur. Mają dwuwarstwową powłokę (pierwszą z poliolefiny bezhalogenowej oraz dodatkową, zewnętrzną z LDPE dopuszczonego do kontaktu z żywnością) oraz atest PZH pozwalający na umieszczenie ich w rurociągach z wodą pitną. Moc jednostkowa (+10°C): 10 W/m.

Przewody grzejne ELEKTRA SelfTec®PRO

Przewody grzejne, które przeznaczone są do rozbudowanych instalacji, montowane przez instalatorów ze względu na konieczność zakończenia przewodu i połączenia z przewodem zasilającym. Moc jednostkowa: 10, 20 lub 33 W/m.

Przewody grzejne ELEKTRA SelfTec®PRO TC

Przewody grzejne, które tworzą zaawansowany system ochrony przeciwzamarzaniowej elementów podatnych na uszkodzenia wywołane niską temperaturą, odporne na działanie wysokich temperatur podczas pracy i w stanie wyłączonym. Moc jednostkowa: 30 W/m².

Przewody grzejne ELEKTRA FreezeTec®

Przewody grzejne dostępne w określonych długościach, nie wymagają dodatkowego sterowania. Składają się z przewodu grzejnego zintegrowanego z termostatem oraz przewodu zasilającego z hermetyczną wtyczką. Przeznaczone do prostych instalacji (siłowniki, zawory i rury o śr. do 50 mm), do samodzielnego montażu. Moc jednostkowa: 12 W/m.

Maty grzejne ELEKTRA SnowTec®

To gotowe do układania elementy, składające się z przewodu Elektra VCD, upiętego taśmą w kształt maty. Do montażu wymagają obszaru o prostokątnych kształtach. Przeznaczone do ochrony przed śniegiem i lodem powierzchni zewnętrznych, np. zjazdów do garaży, chodników, ramp. Moc jednostkowa: 300 W/m².

Przewody grzejne ELEKTRA VCD25

Jednostronnie zasilane przewody grzejne, które przeznaczone są do ochrony przed śniegiem i lodem powierzchni zewnętrznych o skomplikowanych kształtach (schodów, chodników itp.). Moc jednostkowa: 25 W/m.

Ochrona przeciwoblodzeniowa schodów na zewnątrz budynku z wykorzystaniem przewodów ELEKTRA VCD25

Przewody grzejne ELEKTRA VCDR

Przewody są dostępne w określonych długościach, zakończone przewodem zasilającym. Powłoka zewnętrzna przewodu jest odporna na działanie wysokich temperatur i promieniowania UV. Przeznaczone do zabezpieczania rynien i rur spustowych oraz ochrony połaci dachowych i krawędzi dachów przed mrozem, śniegiem czy lodem. Moc jednostkowa: 20 W/m.

Budujemy Dom wrzesień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska październik 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2022

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum